U mazkur videoda mashhur “Yolg‘on asirasi” seriali qahramoniga o‘xshash obrazda namoyon bo‘ldi. Shahzoda video ostiga qoldirgan izohida ushbu obraz uning bolalik xotiralari bilan bog‘liqligini aytdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, meksikalik aktrisa Gabriela Spanic onasi bilan tengdosh bo‘lib, u ijro etgan “La Usurpadora” seriali Shahzodaning bolalikda eng sevib tomosha qilgan filmlaridan biri bo‘lgan. Shuningdek, aktrisa yana bir qiziqarli ma’lumotni ochiqladi.
Ikki yil avval Gabriela Spanic Instagram orqali Shahzodaga obuna bo‘lgan. Bu voqea aktrisani juda xursand qilgan.
— O‘ylaymanki, o‘zbek aktrisasi ijrosidagi bu parodiya ularga ham manzur bo‘ladi, — deya izoh qoldirdi Shahzoda.

Принцесса Мухаммедова оживила воспоминания детства через видео
Актриса Шахзода Мухаммедова привлекла внимание широкой публики своим видео, опубликованным в социальных сетях. Об этом сообщает Zamin.uz.
В этом видео она предстала в образе, похожем на героя популярного сериала «Пленница лжи». В комментарии к видео Шахзода отметила, что этот образ связан с её детскими воспоминаниями.
По её словам, мексиканская актриса Габриэла Спаник была ровесницей её матери, а сериал «La Usurpadora», в котором она снималась, был одним из любимых фильмов Шахзоды в детстве. Также актриса раскрыла ещё один интересный факт.
Два года назад Габриэла Спаник подписалась на Шахзоду в Instagram. Это событие очень обрадовало актрису.
— Думаю, что эта пародия в исполнении узбекской актрисы им тоже понравится, — прокомментировала Шахзода.