Shirin Zaitova o‘g‘il farzand kutmoqda
Xonanda Shirin Zaitova yana bir bor onalik baxtiga erishish arafasida. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Ushbu quvonchli xabar san’atkorning oilasida katta hayajon va intiqlik bilan kutib olindi. Ayniqsa, uning opasi Yasmina uchun bu yangilik alohida ahamiyatga ega bo‘lib, u bo‘lajak ukasining tug‘ilishini sabrsizlik bilan kutmoqda.
Yasmina allaqachon chaqaloq uchun chiroyli va ma’noli ism tanlab qo‘ygan. Onasi bilan bo‘lgan suhbat chog‘ida u hazilomuz tarzda: “Ayyub tug‘amiz, Yusuf tug‘amiz.
Bittasi Yusuf sizniki bo‘ladi, Ayyub meniki bo‘ladi”, — deb o‘z quvonchini izhor qilgan. Ushbu so‘zlardan xonandaning tug‘ilajak farzandi o‘g‘il bo‘lishi kutilayotgani ma’lum bo‘lmoqda.
Bu xabar oiladagi mehr, iliq muhit va quvonchni yanada oshirgan. Muxlislar esa Shirin Zaitova va uning oilasiga samimiy tilaklar bildirishmoqda.

Ширин Зайитова ожидает сына
Эта радостная новость была встречена в семье артистки с большим волнением и нетерпением. Особенно для ее сестры Ясмины эта новость имеет особое значение, она с нетерпением ждет рождения будущего брата.
Ясмина уже выбрала красивое и значимое имя для малыша. В разговоре с матерью она в шутливой форме сказала: «Айюб родится, Юсуф родится.
Один Юсуф будет твоим, Айюб — моим», — выразив таким образом свою радость. Из этих слов становится ясно, что ожидаемый ребенок певицы будет мальчиком.
Эта новость еще больше усилила любовь, теплую атмосферу и радость в семье. Поклонники выражают искренние пожелания Ширин Заитовой и ее семье.