Faridam “Dasli gala” qo‘shig‘iga yangi video taqdim etdi
Xonanda va aktrisa Faridam o‘zining Instagram sahifasida yangi video post e’lon qildi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Unda u muxlislariga mashhur Ozarbayjon xalq qo‘shig‘i — “Dasli gala”ning yangi va o‘ziga xos video talqinini taqdim etdi. Faridam video ostida quyidagicha izoh qoldirgan: “Aziz kuzatuvchilarim, sevib tinglaydigan Ozarbayjon xalq qo‘shig‘i ‘Dasli gala’ endi yangi va chiroyli video ko‘rinishda sizlarga taqdim etilmoqda.
Qo‘shiqni yana bir bor his qiling, uni sevib tomosha qiling. Tez orada ushbu videoni YouTube kanalimizda ham ko‘rishingiz mumkin.
Yangi yil kayfiyati bilan — sizlar uchun, Faridam.” Mazkur video ijtimoiy tarmoqlarda qisqa vaqt ichida ko‘plab layklar va iliq izohlar bilan qarshi olindi. Muxlislar bu ijodni yuqori baholab, san’atkorga samimiy minnatdorlik bildirishdi.
Faridamning bu ishi nafaqat kuy-qo‘shiq ixlosmandlari, balki keng jamoatchilik orasida ham iliq kutib olindi.

Фаридам представила новое видео на песню “Dasli gala”
Певица и актриса Фаридам опубликовала новый видеопост на своей странице в Instagram. Об этом сообщает Zamin.uz.
В нем она представила своим поклонникам новую и оригинальную видеоверсию известной азербайджанской народной песни — «Dasli gala». Фаридам оставила под видео следующий комментарий: «Дорогие мои подписчики, любимая азербайджанская народная песня «Dasli gala» теперь представлена вам в новом и красивом видеоформате.
Снова почувствуйте эту песню, смотрите её с любовью. Скоро вы сможете увидеть это видео и на нашем YouTube-канале.
С новогодним настроением — для вас, Фаридам.» Это видео было встречено в социальных сетях за короткое время с множеством лайков и тёплых комментариев. Поклонники высоко оценили это творчество и искренне поблагодарили артистку.