Mashhur ijodkor va vayner Zebo Rahimova hozirda Indoneziyaning mashhur Bali orolida dam olmoqda. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
U o‘zining Instagram sahifasida dam olish vaqtida tushgan surat va videolarini kuzatuvchilari bilan bo‘lishmoqda. Ushbu lavhalarda u hamkasbi bilan birgalikda Bali orolining chiroyli sohillarida hordiq chiqarayotgani aks etgan.
Zebo o‘z postlaridan birida Bali orolining go‘zal tabiatiga qoyil qolganini va bu sayohatdan mamnun ekanligini ta’kidlab, quyidagicha izoh qoldirgan: "Shunaqa chiroyli sohillarga boramiz, nasib." U tabiat go‘zalligidan zavq olib, xotirjamlikda dam olayotganini kuzatuvchilari bilan samimiy tarzda baham ko‘rmoqda. Zebo Rahimovaning ushbu postlari ijtimoiy tarmoq foydalanuvchilari orasida katta qiziqish uyg‘otmoqda.

Зебо Рахимова отдыхает на острове Бали
Известная творческая личность и вайнер Зебо Рахимова в настоящее время отдыхает на популярном индонезийском острове Бали. Об этом сообщает Zamin.uz.
Она делится с подписчиками в своем Instagram фотографиями и видео, сделанными во время отдыха. На этих кадрах она вместе с коллегой наслаждается красивыми пляжами острова Бали.
В одном из своих постов Зебо выразила восхищение прекрасной природой острова Бали и отметила, что довольна этой поездкой, оставив следующий комментарий: "Пусть удастся побывать на таких красивых пляжах." Она искренне делится с подписчиками своим наслаждением красотой природы и спокойным отдыхом. Посты Зебо Рахимовой вызывают большой интерес среди пользователей социальных сетей.
Уникальные пейзажи острова Бали и радостные моменты творческой личности дарят подписчикам положительное настроение.