Shirin Zaitovani tanitgan qo‘shiq ma’lum bo‘ldi
Xonanda Shirin Zaitova yaqinda bergan intervyusida unga: "Sizni Shirin Zaitova sifatida tanitgan qo‘shig‘ingiz qaysi?" degan savol bilan murojaat qilishdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Ushbu savolga javoban, xonanda o‘z ijodidagi muhim asarlarni eslab o‘tdi. Shirin Zaitovaning so‘zlariga ko‘ra, uni keng ommaga tanitgan asar Farhod va Shirin duetida ijro etilgan "Men senga bir gap aytaman" nomli qo‘shiq bo‘lgan.
Aynan shu tarona orqali xonanda ko‘plab muxlislarning e’tiborini qozonib, ijodiga qiziqish uyg‘otgan. Suhbatdan so‘ng izohlar bo‘limida muxlislar ham faol ishtirok etishdi.
Ular Shirinni qaysi qo‘shiq orqali tanishgani haqida fikr bildirishdi. Ba’zi muxlislar aynan duetdagi qo‘shiqni eslashgan bo‘lsa, boshqalari xonandaning boshqa mashhur taronalarini tilga olishdi.
Shirin Zaitovaning ijodi muxlislar orasida katta qiziqish uyg‘otib, uning qo‘shiqlari xalq orasida ommalashgan.

Стала известна песня, которая познакомила с Ширин Зайтовой
Певица Ширин Зайтова в недавнем интервью ответила на вопрос: «С какой песни вас познакомили как с Ширин Зайтова?» Об этом сообщает Zamin.uz.
В ответ на этот вопрос певица вспомнила важные произведения своего творчества. По словам Ширин Зайтовой, песней, которая познакомила её с широкой аудиторией, стала композиция «Я скажу тебе одно», исполненная в дуэте с Фарходом и Ширин.
Именно благодаря этой песне певица привлекла внимание многих поклонников и вызвала интерес к своему творчеству. После беседы в разделе комментариев активно участвовали и фанаты.
Они поделились мнениями о том, с какой песни познакомились с Ширин. Некоторые поклонники вспомнили именно песню из дуэта, другие упомянули другие известные композиции певицы.
Творчество Ширин Зайтовой вызывает большой интерес среди поклонников, а её песни стали популярными среди народа.