U joriy yilning 6, 7 va 8 fevral kunlari Toshkent shahrida joylashgan “Xalqlar do‘stligi” san’at saroyida o‘z muxlislari uchun katta konsert dasturini taqdim etadi. Ma’lum qilinishicha, ushbu konsert dasturi davomida tomoshabinlarni yoqimli musiqalar, yuqori kayfiyat va kutilmagan syurprizlarga boy kechalar kutmoqda.
Imron o‘z muxlislariga samimiy, quvonchli va unutilmas lahzalar ulashishni maqsad qilgan. Bu yangilik xonanda ijodini qadrlaydigan muxlislar uchun katta quvonch bilan qabul qilindi.
Ijtimoiy tarmoqlarda ko‘plab muxlislar ushbu konsertga albatta borishini yozib qoldirmoqda. Ular Imronning ijodini qo‘llab-quvvatlab, san’atkorning yangi chiqishlarini intiqlik bilan kutayotganini bildirishmoqda.
Imronning navbatdagi konsert dasturi nafaqat musiqiy ijro, balki tomoshabinlar uchun unutilmas madaniy hodisa bo‘lishi kutilmoqda.

Imron объявил даты концертов 2026 года
Он представит большую концертную программу для своих поклонников 6, 7 и 8 февраля текущего года в Дворце искусств «Дружба народов», расположенном в Ташкенте. Сообщается, что во время этой концертной программы зрителей ждут приятные мелодии, отличное настроение и насыщенные сюрпризами вечера.
Имрон поставил перед собой цель подарить своим поклонникам искренние, радостные и незабываемые моменты. Эта новость была с большим удовольствием воспринята поклонниками, ценящими творчество певца.
Во многих социальных сетях многочисленные поклонники пишут, что обязательно посетят этот концерт. Они выражают поддержку творчеству Имрона и с нетерпением ждут новых выступлений артиста.
Ожидается, что следующая концертная программа Имрона станет не только музыкальным исполнением, но и незабываемым культурным событием для зрителей.