Durdona Qurbonova bo‘lajak turmush o‘rtog‘i haqida gapirdi
Aktrisa Durdona Qurbonova yaqinda bergan intervyusida bo‘lajak turmush o‘rtog‘i qanday fazilatlarga ega bo‘lishi kerakligi haqida fikr bildirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
U o‘zini rashkchi va qizg‘anchiq inson deb ta’riflar ekan, kelajakdagi umr yo‘ldoshini shou-biznes vakillari orasidan tasavvur qila olmasligini ta’kidladi. Aktrisaga ko‘ra, uning turmush o‘rtog‘i biznesmen yoki tadbirkor bo‘lsa, ko‘proq ma’qul bo‘ladi.
Shuningdek, Durdona Qurbonova turmush o‘rtog‘ining yoshi o‘zi bilan teng yoki undan katta bo‘lishi kerakligini aytib o‘tdi. U bu borada o‘z qarashlarini quyidagicha izohladi: "Yonimda bo‘lganida uning mendan kattaligini sezib turishim muhim.
Uning dunyoqarashi keng va fikrlashi mening darajamdan yuqori bo‘lishi kerak. Agar mendan yoshroq bo‘lsa, unga doim maslahat berishimga to‘g‘ri keladi, bu esa biroz noqulaylik tug‘diradi." Aktrisa hayotda o‘ziga mos inson topish masalasida jiddiy qarashlarga ega ekanini ochiq-oydin ifoda etdi.

Дурдона Курбонова рассказала о будущем супруге
Актриса Дурдона Курбонова в недавнем интервью поделилась своими мыслями о том, какими качествами должен обладать будущий супруг. Об этом сообщает Zamin.uz.
Она охарактеризовала себя как ревнивая и собственническая женщина и подчеркнула, что не может представить своего будущего мужа среди представителей шоу-бизнеса. По мнению актрисы, её супругом было бы предпочтительнее видеть бизнесмена или предпринимателя.
Кроме того, Дурдона Курбонова отметила, что возраст её будущего мужа должен быть равен её собственному или старше. Она прокомментировала свои взгляды следующим образом: "Для меня важно чувствовать, что рядом со мной человек старше меня.
Его кругозор должен быть широким, а мышление — выше моего уровня. Если он будет младше меня, мне постоянно придется давать ему советы, что вызывает некоторый дискомфорт." Актриса открыто выразила серьёзное отношение к вопросу поиска подходящего человека в жизни.