Jasurbek Mavlonovdan "Majnuningman" qo‘shig‘i premyerasi!
Yangi qo‘shiq "Majnuningman" deb nomlanib, uning rasmiy premyerasi 14-fevral kuni soat 19:00 da YouTube platformasida bo‘lib o‘tadi. Mazkur qo‘shiq uchun maxsus klip suratga olingan bo‘lib, unda taniqli ijodkorlar ishtirok etgan.
Videoklipda Shoxruz Ro‘ziboyev, Shahlo Alijonova, Muyassar Berdiqulova va Anjelika Yesimbetova kabi san’atkorlar o‘z rollarini ijro etishgan. Xonandaning ta’kidlashicha, “Majnuningman” qo‘shig‘i muhabbat va sadoqat mavzusiga bag‘ishlangan.
Unda yurakka yaqin ohang va samimiy kayfiyat aks ettirilgan. Qo‘shiq tinglovchilarga iliqlik ulashishi kutilmoqda.
Muxlislar esa ijtimoiy tarmoqlarda yangi taronani katta qiziqish bilan kutayotganliklarini bildirgan. Ular premyerani sabrsizlik bilan kutayotgani haqida ko‘plab izohlar qoldirishgan.

Премьера песни "Маджнунуман" от Джасурбека Мавлонова!
Певец Джасурбек Мавлонов сообщил, что готов представить своим поклонникам очередное новое творение. Об этом сообщает Zamin.uz.
Новая песня называется "Маджнунгуман", и её официальная премьера состоится 14 февраля в 19:00 на платформе YouTube. Для этой песни был снят специальный клип, в котором приняли участие известные творцы.
В видеоклипе свои роли исполнили такие артисты, как Шохруз Розибоев, Шахло Алижонова, Муйясар Бердикулова и Анжелика Есимбетова. По словам певца, песня "Маджнунгуман" посвящена теме любви и верности.
В ней отражены близкие сердцу мелодии и искренняя атмосфера. Ожидается, что песня подарит слушателям тепло.
Поклонники в социальных сетях выразили большой интерес к новой композиции. Они оставили множество комментариев о том, что с нетерпением ждут премьеры.