Yulduz Rajabova so‘nggi paytlarda e’tibor markazida bo‘lgan Taraflar loyihasi doirasida o‘tkazilgan intervyuda hayotiy tajribasi va ichki dunyosi haqida samimiy fikr bildirib o‘tdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Mashhur aktrisa hayot yo‘lidagi eng qiyin va og‘ir kunlarida uni oyoqqa turdigan bitta asosiy gapni ochib berdi. Uning aytishicha, biror kishi tomonidan aytilgan shunchaki ko‘rinadigan so‘zlar uni chuqur qiyinchiliklardan chiqib, o‘zini tiklashga undagan kuchli manba bo‘lgan.
Hayotda bundanam og‘ir bo‘ladi, hammasiga tayyor tur degan ibora uning hayotida hal qiluvchi o‘rin tutgan va uni tushkunlikdan qutqargan. Yulduz Rajabova shuningdek, har bir odamning taqdirida sinovlar va imtihonlar borligini alohida ta’kidladi.
Uning fikricha, dunyoda yordamga muhtoj bo‘lgan insonlar soni juda ko‘p va har kimga qiyin paytlar tushadi. Aktrisa insonlarning o‘zaro mehr-muhabbatini va bir-biriga qo‘l cho‘lishining qanchalik muhim ekanligini ta’kidladi.
Faqatgina bir tabassum, yurakdan chiqqan bir og‘iz dalda so‘zi yoki kel men senga yordam beraman degan va’da, kasal yoki tushkunlikdagi insonni qayta hayotga qaytaradi. Ushbu sodda haqiqatlar Yulduz Rajabovaning muxlislarida katta o‘ylantirish uyg‘otdi.
Ijtimoiy tarmoqlarda foydalanuvchilar uning so‘zlarini qo‘llab-quvvatlab, insoniy fazilatlar va o‘zaro yordamning qadriga yetishni eslatmoqdalar. Bu gaplar barchaga hayotdagi qiyinchiliklarni yengishda yaxshi xarakter va ishonchning kuchi haqida qimmatli dars berdi.

Звезда Ражабова раскрыла слова, которые поддерживают её в трудные дни
В интервью, проведенном в рамках проекта «Тарафлар», Юлдуз Ражабова, которая в последнее время находится в центре внимания, искренне поделилась своими жизненными опытом и внутренним миром. Об этом сообщает Zamin.uz.
Известная актриса раскрыла одну главную фразу, которая поддерживала её в самые трудные и тяжелые дни жизни. По ее словам, казалось бы, обычные слова, сказанные кем-то, стали мощным источником силы, помогшим ей преодолеть глубокие трудности и восстановиться.
Выражение «в жизни бывает еще тяжелее, будь готов ко всему» сыграло решающую роль в ее судьбе и спасло от уныния. Юлдуз Ражабова также особо подчеркнула, что в судьбе каждого человека есть испытания и экзамены.
По ее мнению, в мире очень много людей, нуждающихся в помощи, и каждый сталкивается с трудными временами. Актриса подчеркнула важность взаимной любви и поддержки между людьми.
Достаточно одной улыбки, одного слова утешения от всего сердца или обещания «пойди, я помогу тебе», чтобы вернуть к жизни больного или подавленного человека. Эти простые истины вызвали глубокие размышления у поклонников Юлдуз Ражабовой.
В социальных сетях пользователи поддержали ее слова, напоминая о ценности человеческих добродетелей и взаимопомощи. Эти слова дали ценный урок всем о силе хорошего характера и уверенности в преодолении жизненных трудностей.