Mashhur xonanda G'aybulla Tursunov o'zining eng sodiq muxlislaridan biri bo'lgan Buxoro viloyatlik Dildora opa bilan uchrashib, uning uzoq yillik orzusini amalga oshirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
San'atkor ushbu uchrashuv haqidagi videoni ijtimoiy tarmoqlarda e'lon qilib, bu kunning o'zi uchun ham alohida ahamiyatga ega ekanligini ta'kidladi. Xonandaning so'zlariga ko'ra, Dildora opa ko'p yillardan buyon uning ijodini chin dildan qo'llab-quvvatlab kelgan.
Muxlisa san'atkorning qaysi viloyatda konsertlari bo'lishidan qat'i nazar, imkon qadar barcha tadbirlarda ishtirok etib, o'z qo'llab-quvvatlovini bildirgan. U nafaqat sodiq muxlis, balki xonandaga doimo ijobiy energiya va yaxshi kayfiyat ulashuvchi inson sifatida tanilgan.
Shu sababli G'aybulla Tursunov tashabbus ko'rsatib, Dildora opa uchun unutilmas kun tashkil etdi. Toshkent shahriga kelgan muxlisasi bilan uchrashgan san'atkor maxsus dasturxon yozdirib, samimiy suhbatlar qurdi.
Ushbu iliq va do'stona muhitda o'tgan uchrashuv har ikki tomon uchun ham quvonchli lahzalarga boy bo'ldi. Ushbu voqea ijtimoiy tarmoqlarda katta e'tiborni qozondi va muxlislar tomonidan juda iliq kutib olindi.
Ko'pchilik san'atkorning bunday odobli va e'tiborli yondashuvini yuqori baholadi. Bu holat ijrochi va uning muxlisi o'rtasidagi haqiqiy hurmat, mehr va samimiyatning yorqin namunasi sifatida ko'rildi.

Гайбулла Турсунов исполнил многолетнюю мечту верного поклонника
Известный певец Гайбулла Турсунов встретился с одной из своих самых преданных поклонниц, Дилдорой опа из Бухарской области, и исполнил её многолетнюю мечту. Об этом сообщает Zamin.uz.
Артист опубликовал видео об этой встрече в социальных сетях, отметив, что этот день имеет особое значение и для него самого. По словам певца, Дилдора опа на протяжении многих лет искренне поддерживала его творчество.
Поклонница, независимо от того, в какой области проходили концерты артиста, старалась посещать все мероприятия, выражая свою поддержку. Она известна не только как верная фанатка, но и как человек, который всегда делится с певцом позитивной энергией и хорошим настроением.
Поэтому Гайбулла Турсунов проявил инициативу и организовал незабываемый день для Дилдоры опа. Встретившись со своей поклонницей, приехавшей в город Ташкент, артист накрыл специальный дастархан и провел искреннюю беседу.
Встреча, прошедшая в этой теплой и дружеской атмосфере, была наполнена радостными моментами для обеих сторон. Это событие привлекло большое внимание в социальных сетях и было очень тепло встречено поклонниками.
Многие высоко оценили такой вежливый и внимательный подход артиста. Эта ситуация стала ярким примером истинного уважения, любви и искренности между исполнителем и его поклонницей.