Azamat Axrorov xotiniga dollarda sovg‘a berdi
Aktor va rejissyor Azamat Axrorov o‘zining Instagram ijtimoiy tarmog‘idagi tasdiqlangan sahifasi orqali o‘zining turmush o‘rtog‘iga noan’anaviy sovg‘a taqdim etgani haqida ma’lumot berdi. Bu haqida Upl.uz xabar berdi.
U qisqa video rolikni sahifasiga joylab, unda xotiniga Amerika dollaridagi pul paketini topshirayotgan jarayon tasvirlangan edi. Bu postga izoh yozgan Axrorov, bunday harakatining sabablarini tushuntirib o‘tdi.
U o‘z xotiniga kichik bir sovg‘a qilganini, chunki u har doim uni qo‘llab-quvvatlaydi va uch nafar farzandni dunyoga keltirganini ta’kidladi. “Mening hayotim, sening uchun minnatdorman.
Biz kim uchun yashaymiz, unutmang – bu oilamiz uchun”, degan so‘zlar bilan postni yakunladi. Ushbu post muxlislar va kuzatuvchilar orasida faol muhokama uyg‘otdi.
Ko‘plab izohlarda foydalanuvchilar Axrorovning harakatini ijobiy baholab, oilaviy baxt va totuvlik tilaklarini bildirishdi. Shuningdek, ular bunday samimiy va mehrli munosabatlar har doim davom etishini tilashdi.

Азамат Ахроров жене подарил подарок в долларах
Актер и режиссер Азамат Ахроров сообщил о том, что подарил своей супруге необычный подарок через свою подтвержденную страницу в Instagram. Об этом сообщает Upl.uz.
Он разместил короткий видеоролик на своей странице, в котором запечатлен процесс передачи пакета с деньгами в американских долларах своей жене. В комментарии к этому посту Ахроров объяснил причины своего поступка.
Он отметил, что сделал небольшой подарок своей жене, так как она всегда поддерживает его и родила троих детей. "Моя жизнь, я благодарен тебе.
Для кого мы живем, не забывай – это для нашей семьи", - завершил пост такими словами. Этот пост вызвал активное обсуждение среди поклонников и подписчиков.
Во многих комментариях пользователи положительно оценили поступок Ахророва, выразив пожелания семейного счастья и согласия. Также они пожелали, чтобы такие искренние и теплые отношения продолжались всегда.