Alla Pugachevaning tabiiy ko‘rinishi muxlislarni bo‘linishga undadi
Ijtimoiy tarmoqlarda mashhur rus qo‘shiqchisi Alla Pugachevani ko‘rgan foydalanuvchilar uning suratlari haqida fikr almashmoqda. Bu haqida Upl.uz xabar berdi.
San’atkorni Kiprda muxlislari kutib olishgan va ular bilan birga suratga tushgan. Suratda 76 yoshli yulduz makiyajsiz va filtrlarsiz ko‘rinishda tasvirlangan.
Alla Pugacheva oddiy kiyimda, bayramona liboslarsiz paydo bo‘lgan. Ko‘plab muxlislar qo‘shiqchining ko‘rinishi yoshi tufayli o‘zgarib ketganini va undan oldingiga nisbatan yaxshi ko‘rinmasligini ta’kidlashgan.
Ba’zi izohlarda uning ko‘rinishi qo‘rqinchli ekanligi ham qayd etilgan. Shu bilan birga, bunday fikrlar san’atkorning tabiiy holatini qadrlashga ham chaqiradi.
Alla Pugachevaning bu surati uning oddiy va tabiiy ko‘rinishini ko‘rsatadi, bu esa uni yanada insoniy va yaqin qiladi. Muxlislar orasida fikrlar turlicha bo‘lishiga qaramay, san’atkorning ijodiy faoliyati va yutuqlari o‘z o‘rnida qolmoqda.

Естественный вид Аллы Пугачевой побудил поклонников к разделению
В социальных сетях пользователи, увидевшие фотографии знаменитой российской певицы Аллы Пугачевой, обмениваются мнениями о ее внешнем виде. Об этом сообщает Upl.uz.
Поклонники встретили артистку на Кипре и сфотографировались с ней. На снимке 76-летняя звезда запечатлена без макияжа и без фильтров.
Алла Пугачева появилась в обычной одежде, без праздничных нарядов. Многие поклонники отметили, что внешность певицы изменилась из-за возраста и она выглядит не так хорошо, как раньше.
В некоторых комментариях даже упоминается, что ее вид пугает. В то же время такие мнения побуждают ценить естественность артистки.
Эта фотография Аллы Пугачевой демонстрирует ее простой и естественный вид, что делает ее более человечной и близкой. Несмотря на разногласия среди поклонников, творческая деятельность и достижения артистки остаются значимыми.