Honzoda turmush o‘rtog‘idan ajrashishini e’lon qildi
Bu haqda u Instagram sahifasida ma’lum qildi. Blogeraning so‘zlariga ko‘ra, bir necha yillik birga yashash davomida ularning hayotga bo‘lgan qarashlari o‘zgarib, bu ajralishining asosiy sababi bo‘lgan.
Avval Honzoda oilaviy hayotini ijtimoiy tarmoqlarda faol yoritib kelgan. Ular baxtli oilaviy hayotlarini namoyish qilib, ko‘plab foydalanuvchilar tomonidan e’tirofga sazovor bo‘lgan edi.
Instagramda blogeraning kuzatuvchilari soni 2,6 millionga yetadi. Ushbu ajralish ko‘plab muxlislar uchun kutilmagan yangilik bo‘ldi.
Shu bilan birga, Honzoda o‘zining shaxsiy hayotidagi o‘zgarishlarni ochiqchasiga e’lon qilib, kelajakda ham ijtimoiy tarmoqlarda faol bo‘lish niyatida ekanligini bildirgan. Bu holat oilaviy munosabatlarda yuz beradigan murakkabliklar va odamlarning hayot yo‘lidagi o‘zgarishlari haqida yana bir bor fikr yuritishga sabab bo‘ladi.

Хонзода мужа объявила о разводе
Об этом она сообщила на своей странице в Instagram. По словам блогера, за годы совместной жизни их взгляды на жизнь изменились, что и стало основной причиной развода.
Ранее Хонзода активно освещала свою семейную жизнь в социальных сетях. Они демонстрировали свое счастливое семейное жизнь и были признаны многими пользователями.
В Instagram число подписчиков блогера достигает 2,6 миллиона. Этот развод стал неожиданной новостью для многих поклонников.
При этом Хонзода открыто объявила об изменениях в своей личной жизни и выразила намерение оставаться активной в социальных сетях в будущем. Эта ситуация снова заставляет задуматься о сложностях в семейных отношениях и изменениях в жизни людей.