Bugungi reyslar jadvali — 20 fevral
Bugun aeroportda 32 ta reys jo‘natilishi kutilmoqda, eng erta parvoz soat 02:40 da boshlanadi, eng kechi esa 23:40 da amalga oshiriladi, deb xabar berdi uzairways.com. Yo‘lovchilar orasida Dehli, Lahore va Krasnodar yo‘nalishlari ayniqsa mashhur. Shuningdek, Moskva (Domodedovo) va Istanbul xalqaro aeroportlariga ham ko‘plab parvozlar belgilangan.
Keladigan reyslar soni 33 taga yetib, ular orasida Almaty, Frankfurt va Moskva (Vnukovo) yo‘nalishlari yetakchilik qilmoqda. Keluvchilar uchun birinchi qabul soati 00:30 ga to‘g‘ri keladi, oxirgi esa kechki 23:50 da kuzatiladi. Jiddiy rejalashtirish talab qilinadigan ushbu kun uchun yo‘lovchilarga o‘z vaqtida aeroportga kelish va barcha zarur hujjatlarni oldindan tayyorlab qo‘yish tavsiya etiladi. Bu orqali navbatlarda kechikishlarning oldi olinadi va sayohatning qulayligi ta’minlanadi.