Messi zaxiradan maydonga MLS o‘yinda tushadi
Lionel Messi MLSning muntazam chempionati doirasida Los-Anjeles G’alaksi jamoasiga qarshi o‘tkaziladigan o‘yinda zaxiradan maydonga tushadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Argentinalik futbolchi mushak jarohati sabab ikki o‘yinni o‘tkazib yuborgan. Hozircha u jarohatidan to‘liq tuzalgan emas.
Shuningdek, Inter Mayami jamoasining yangi a’zosi Rodrigo de Paul ham asosiy tarkibga kiritilmadi. Jamoaning boshqa yulduz futbolchilari Luis Suarez, Serxio Buskets va Jordi Alba esa o‘yinda ishtirok etishga tayyor.
Uchrashuv 17-avgust kuni Inter Mayami uy maydonida bo‘lib o‘tadi. O‘yin Moskva vaqti bilan soat 2:30 da boshlanadi.
Bu o‘yin MLS chempionatining muhim bosqichlaridan biri hisoblanadi va muxlislar tomonidan katta qiziqish bilan kutib olinmoqda. Jamoalar o‘z kuchini ko‘rsatib, g‘alaba uchun maydonga chiqadi.

Месси выходит на поле в матче MLS из запаса
Лионель Месси выйдет на поле со скамейки запасных в матче регулярного чемпионата MLS против команды «Лос-Анджелес Гэлакси». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Аргентинский футболист пропустил два матча из-за мышечной травмы. Пока он полностью не восстановился после травмы.
Также новый игрок «Интер Майами» Родриго де Пауль не включён в основной состав. Другие звёздные футболисты команды Луис Суарес, Серхио Бускетс и Жорди Альба готовы принять участие в матче.
Встреча состоится 17 августа на домашнем поле «Интер Майами». Игра начнётся в 2:30 по московскому времени.
Этот матч является одним из важных этапов чемпионата MLS и с большим интересом ожидается болельщиками. Команды выйдут на поле, чтобы показать свои силы и побороться за победу.