Genich: Akron va Orenburg o‘yini durang bo‘ladi
Beshinchi tur Rossiya Premer-ligasining o‘yini doirasida Tolyatti shahrining Akron jamoasi Orenburg jamoasi bilan to‘qnash keladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yin haqida futbol sharhlovchisi Konstantin Genich o‘z fikrlarini bildirdi. U ikki jamoa o‘rtasidagi o‘yin qiziqarli va ochiq bo‘lishini, ko‘plab gol urilishi mumkinligini ta’kidladi.
Sharhlovchi 2:2 hisobidagi durang yoki 2:1 hisobidagi g‘alaba natijalaridan biri yuz berishi ehtimoli borligini aytdi. O‘yin bugun, 17 avgust kuni Samaradagi stadionda bo‘lib o‘tadi.
Boshlanish vaqti Moskva vaqti bilan soat 13:30 da belgilangan. Hozirda Tolyatti jamoasi Premer-liga musobaqalarida yettinchi o‘rinda turibdi, Vladimir Slishkovich boshqaruvidagi Orenburg jamoasi esa 14-o‘rinda joylashgan.
Ushbu o‘yin jamoalar uchun muhim hisoblanadi va muxlislar tomonidan katta qiziqish bilan kutib olinmoqda.

Genich: Игра между Акроном и Оренбургом закончится вничью
В пятом туре Российской Премьер-лиги команда Акрон из города Тольятти встретится с командой Оренбург. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Футбольный комментатор Константин Генич поделился своим мнением об этой игре. Он отметил, что матч между двумя командами будет интересным и открытым, возможно будет забито много голов.
Комментатор сказал, что есть вероятность, что матч закончится ничьей со счётом 2:2 или победой со счётом 2:1. Игра состоится сегодня, 17 августа, на стадионе в Самаре.
Начало назначено на 13:30 по московскому времени. В настоящее время команда из Тольятти занимает седьмое место в Премьер-лиге, а команда Оренбурга под руководством Владимира Слишковича расположилась на 14-м месте.