Krylya Sovetov Kukovets transferi haqida izoh berdi
Matbuotda "Krylya Sovetov" jamoasiga yaqin kelajakda hujumchi Nino Kukovets qo‘shilishi mumkinligi haqida xabarlar tarqaldi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
"Evro-Futbol.Ru" nashri 24 yoshli sloveniya futbolchisi bilan ishlaydigan Bola Consulting agentligidan izoh so‘radi. Agentlik vakillari esa Rossiya klublaridan hech kim ularning agentligiga murojaat qilmaganini bildirdi.
Mutaxassislar tomonidan Transfermarkt sayti orqali baholanganida, Nino Kukovetsning qiymati 300 ming yevroga teng. Eslatib o‘tamiz, "Krylya Sovetov" jamoasi shanba kuni safarda "Akhmat"ga 1:3 hisobida mag‘lub bo‘ldi.
Hozirda samarliklar Premyer-liga turnir jadvalida beshinchi o‘rinda bormoqda. Jamoa kelgusida kuchayish va yuqori natijalarga erishish uchun yangi futbolchilarni jalb qilish imkoniyatlarini ko‘rib chiqmoqda.

Крылья Советов прокомментировали трансфер Куковеца
В прессе появились сообщения о том, что в ближайшем будущем в команду "Крылья Советов" может присоединиться нападающий Нино Куковец. Об этом сообщил Euro-football.ru.
Издание "Евро-Футбол.Ру" запросило комментарий у агентства Bola Consulting, которое работает с 24-летним словенским футболистом. Представители агентства заявили, что ни один из российских клубов не обращался к их агентству.
По оценке специалистов на сайте Transfermarkt, стоимость Нино Куковеца составляет 300 тысяч евро. Напомним, что команда "Крылья Советов" в субботу проиграла в гостях "Ахмату" со счётом 1:3.
В настоящее время самарцы занимают пятое место в турнирной таблице Премьер-лиги. Команда рассматривает возможности привлечения новых футболистов для усиления и достижения высоких результатов в будущем.