Kalabriya Panatinaikos klubiga o‘tganini bildirdi
Italiyalik himoyachi Davide Kalabriya, ilgari "Milan" jamoasida o‘ynagan futbolchi, yunonning "Panatinaikos" klubiga o‘tganini ma’lum qildi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U birinchi intervyusida futbol hayotidagi o‘zgarishlardan mamnun ekanligini bildirdi. Kalabriya yangi jamoasida faoliyat boshlashni intiqlik bilan kutayotganini aytdi.
U "Panatinaikos" prezidenti, klub boshqaruvi va barcha muxlislarga minnatdorlik bildirdi. Ularning unga ko‘rsatgan ishonchi va qo‘llab-quvvatlashi uning qarorini qabul qilishda muhim omil bo‘lganini ta’kidladi.
Yangi mavsum Gretsiya chempionati keyingi hafta boshlanishi kutilmoqda. Bu o‘zgarish futbolchining faoliyatida yangi bosqich bo‘lib, u o‘z imkoniyatlarini yanada oshirishga intilmoqda.

Калабрия сообщил о переходе в клуб Панатинаикос
Итальянский защитник Давиде Калабрия, ранее игравший за команду «Милан», сообщил о переходе в греческий клуб «Панатинаикос». Об этом сообщил Euro-football.ru.
В своем первом интервью он выразил удовлетворение изменениями в футбольной карьере. Калабрия с нетерпением ждет начала работы в новой команде.
Он поблагодарил президента «Панатинаикоса», руководство клуба и всех болельщиков. Он подчеркнул, что их доверие и поддержка были важным фактором при принятии решения.
Ожидается, что новый сезон чемпионата Греции начнется на следующей неделе. Это изменение является новым этапом в карьере футболиста, который стремится еще больше раскрыть свои возможности.