Nedelcharu: Akron mavsumda yuqori natija ko‘rsatadi
Ionut Nedelcharu, «Akron» jamoasi himoyachisi, Rossiya Premyer-ligasining joriy mavsumida tolyatti jamoasining vazifalari haqida gapirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, «Akron»ning asosiy maqsadi o‘tgan mavsumdagi natijadan yuqoriroq bo‘lishdir. Jamoada katta umidlar bor va ularning o‘yini yanada yaxshilanishiga ishonch bildirilmoqda.
Joriy mavsum «Akron» uchun qiyin kechadi, chunki raqiblar ularning o‘yin uslubini yaxshi biladi. O‘tgan mavsum Rossiya chempionatida «Akron» to‘qqizinchi o‘rinni egallagan edi.
Hozirgi mavsumda esa tolyatti jamoasi beshta turda olti ochko to‘plab, musobaqa jadvalida sakkizinchi pog‘onada joylashgan. Jamoani murabbiy Zaur Tedeev boshqaradi.
Umuman olganda, «Akron» mavsum davomida o‘z o‘yinini yaxshilashga intilmoqda va raqobatbardosh natijalarni ko‘rsatishga harakat qilmoqda.

Nedelcharu: Акрон показывает высокие результаты в сезоне
Ионут Неделчару, защитник команды «Акрон», рассказал о задачах тольяттинской команды в текущем сезоне Российской Премьер-лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, главная цель «Акрона» — показать результат лучше, чем в прошлом сезоне. В команде большие надежды, и выражается уверенность в дальнейшем улучшении игры.
Текущий сезон для «Акрона» сложный, так как соперники хорошо знают их стиль игры. В прошлом сезоне в чемпионате России «Акрон» занял девятое место.
В нынешнем сезоне тольяттинская команда после пяти туров набрала шесть очков и занимает восьмое место в турнирной таблице. Командой руководит тренер Заур Тедеев.
В целом, «Акрон» стремится улучшать свою игру в течение сезона и старается показывать конкурентоспособные результаты.