Real Madrid va Osasuna o‘yini natijasi prognozi
Bugun, 2025 yil 19 avgust kuni, Madridning "Real" va "Osasuna" jamoalari La Liga birinchi turining so‘nggi o‘yini doirasida maydonga chiqadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Mutaxassislar va bukmekerlar "Real" jamoasining g‘alaba qozonish ehtimolini 77,9 foiz deb baholamoqda. O‘yinda durang bo‘lishi ehtimoli 14,6 foizni tashkil etsa, "Osasuna" jamoasi g‘alaba qozonish imkoniyati 7,5 foiz atrofida ko‘rsatilgan.
Oxirgi marta jamoalar orasidagi to‘qnashuv 2025 yil 15 fevralda bo‘lib o‘tgan bo‘lib, o‘sha o‘yinda hisob 1:1 durang bilan yakunlangan. Ushbu o‘yinning jonli translyatsiyasi saytimizda taqdim etiladi.
O‘yinning boshlanish vaqti Moskva vaqti bilan soat 22:00 da belgilangan. Futbol ishqibozlari uchun ushbu uchrashuv katta qiziqish uyg‘otishi kutilmoqda.

Прогноз результата матча Реал Мадрид и Осасуна
Сегодня, 19 августа 2025 года, команды мадридского "Реала" и "Осасуны" выйдут на поле в рамках последнего матча первого тура Ла Лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Эксперты и букмекеры оценивают вероятность победы команды "Реал" в 77,9%. Вероятность ничьей в матче составляет 14,6%, а шансы на победу "Осасуны" оцениваются примерно в 7,5%.
Последняя встреча между командами состоялась 15 февраля 2025 года и завершилась со счётом 1:1. Прямую трансляцию этого матча можно будет посмотреть на нашем сайте.
Начало матча запланировано на 22:00 по московскому времени. Ожидается, что эта встреча вызовет большой интерес у футбольных болельщиков.