Kazemiro Arsenalga mag‘lubiyatdan so‘ng fikr bildirdi
Braziliyalik yarim himoyachi Kazemiro, Manchester Yunayted jamoasi sharafini himoya qilayotgan futbolchi, Londondagi Arsenalga qarshi uy maydonida o‘tkazilgan o‘yinda yuzaga kelgan mag‘lubiyat haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Qizil iblislar o‘z maydonida 0:1 hisobida minimal hisob bilan mag‘lub bo‘lishdi. Kazemironing aytishicha, Manchester Yunayted faqat g‘alaba uchun o‘ynashi kerak.
Jamoada yaxshi imkoniyatlar bo‘lgan, ammo natija yo‘q. U jamoa to‘g‘ri yo‘lni topganiga ishonadi.
So‘nggi yillarda ular bir nechta final bosqichiga chiqishgan, ammo hali g‘alaba qozonish nasib etmagan. Keyingi o‘yinda Rubens Amorim boshchiligidagi jamoa Londondagi Fulxemga qarshi safarda maydonga tushadi.
Ushbu uchrashuv 24 avgust, yakshanba kuni bo‘lib o‘tadi. Kazemiro jamoaning har bir o‘yinda maksimal natija ko‘rsatishga intilishini ta’kidladi.
Jamoa muxlislari oldida o‘z kuchini namoyish etishga harakat qilmoqda. Bu o‘yinda ham g‘alaba uchun kurash olib boriladi.

Каземиро высказался после поражения Арсеналу
Бразильский полузащитник Каземиро, выступающий за команду Манчестер Юнайтед, высказался о поражении в домашнем матче против лондонского Арсенала. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Красные дьяволы проиграли на своём поле с минимальным счётом 0:1. По словам Каземиро, Манчестер Юнайтед должен играть только на победу.
В команде были хорошие моменты, но результата не было. Он уверен, что команда выбрала правильный путь.
В последние годы они выходили в несколько финалов, но ещё не удалось одержать победу. В следующем матче команда под руководством Рубенса Аморима сыграет в гостях против Фулхэма в Лондоне.
Этот матч состоится 24 августа, в воскресенье. Каземиро подчеркнул, что команда стремится показывать максимальный результат в каждой игре.
Команда старается продемонстрировать свои силы перед болельщиками. В этой игре также будет борьба за победу.