Naumov: Dinamo futbolchilari Karpin bilan tushunmayapti
Toshkentning "Lokomotiv" klubining sobiq prezidenti Nikolay Naumov Rossiya Premer-ligasining yangi mavsum boshlanishida Moskva "Dinamo" jamoasining o‘yinini baholadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning fikricha, "Dinamo" futbolchilari bosh murabbiy Sergey Karpin bilan o‘zaro tushunmovchilikka duch kelmoqda. Bu esa jamoaning natijalariga salbiy ta’sir ko‘rsatmoqda.
Naumovning so‘zlariga ko‘ra, futbolchilar ko‘p xatolarga yo‘l qo‘ymoqda va bunday holat qabul qilib bo‘lmasdir. Mavsumning dastlabki besh turidan so‘ng, "Dinamo" jamoasi besh ochko to‘plab, musobaqa jadvalida o‘n ikkinchi o‘rinni egallamoqda.

Наумов: Футболисты Динамо не понимают Карпина
Бывший президент ташкентского клуба "Локомотив" Николай Наумов оценил игру московского "Динамо" в начале нового сезона Российской Премьер-лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его мнению, футболисты "Динамо" сталкиваются с непониманием главного тренера Сергея Карпина. Это негативно сказывается на результатах команды.
По словам Наумова, игроки допускают много ошибок, и такая ситуация недопустима. После первых пяти туров сезона команда "Динамо" набрала пять очков и занимает двенадцатое место в турнирной таблице.
Команда под руководством Карпина отстает от лидера "Локомотива" на восемь очков. В следующем туре "Динамо" примет на своем поле команду "Пари НН".