Futbol sohasidagi mutaxassis Nikolay Naumov joriy mavsumda CSKA jamoasining o‘yinini yuqori baholadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, hozirda CSKA Rossiyaning eng kuchli klubi hisoblanadi. Jamoaning o‘yini juda tartibli va samarali tashkil etilgan.
Dinamo bilan bo‘lib o‘tgan o‘yinda ular ajoyib futbol namoyish etdilar. CSKA futbolchilari tezkor va malakali bo‘lib, jamoaning o‘yin ko‘rsatkichlari sezilarli darajada yaxshilangan.
Naumov shuningdek, poytaxt jamoasining bosh murabbiyi Fabio Chelestiniyni ham maqtadi. U jamoaning joriy mavsumdagi o‘yini uchun murabbiyning hissasi katta ekanligini ta’kidladi.
Rossiya chempionatining beshta turidan so‘ng CSKA turnir jadvalida uchinchi o‘rinni egallab turibdi. Moskva jamoasi Premyer-liganing dastlabki o‘yinlarida 11 ochko jamg‘argan.
Bu natija jamoaning yuqori darajada o‘ynayotganidan dalolat beradi va kelgusidagi o‘yinlar uchun ijobiy umidlarni oshiradi.

Наумов: ЦСКА сейчас самый сильный в России
Эксперт в области футбола Николай Наумов высоко оценил игру команды ЦСКА в текущем сезоне. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, сейчас ЦСКА является самым сильным клубом России. Игра команды очень организованная и эффективно построена.
В матче с «Динамо» они продемонстрировали великолепный футбол. Игроки ЦСКА быстры и квалифицированы, показатели команды значительно улучшились.
Наумов также похвалил главного тренера столичной команды Фабио Челестини. Он отметил, что вклад тренера в игру команды в текущем сезоне очень велик.
После пяти туров чемпионата России ЦСКА занимает третье место в турнирной таблице. Московская команда набрала 11 очков в первых матчах Премьер-лиги.
Этот результат свидетельствует о высоком уровне игры команды и повышает положительные ожидания на предстоящие игры.