Genich Moskva Dinamosining g‘alabasiga ishonadi
Yettinchi tur doirasidagi Rossiya Premer-ligasi uchrashuvida Mahachqala shahridagi Dinamo jamoasi o‘z maydonida Moskva Dinamo jamoasiga qarshi maydonga chiqadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinga doir fikrlarini futbol sharhlovchisi Konstantin Genich bildirdi. U Karpin va Dinamo jamoasiga ishonishini, shuningdek, Sergeyevning maydonda farq yaratish qobiliyatiga va Bitelloning yangi taktikalar o‘ylab topishiga umid bog‘lashini ta’kidladi.
Sharhlovchining taxmini bo‘yicha, bu o‘yinda g‘alaba Moskva jamoasining bo‘ladi. Uchrashuv 31 avgust kuni, Kaspiysk shahridagi stadionda bo‘lib o‘tadi.
O‘yin Moskva vaqti bilan soat 20:30 da boshlanadi. Joriy mavsumda mezbonlar Premer-liga jadvalida 13-o‘rinni egallab turishsa, mehmonlar esa yettinchi pog‘onada joylashgan.
Ushbu o‘yin jamoalar uchun muhim ahamiyatga ega bo‘lib, g‘oliblik uchun kuchli raqobat kutilmoqda. Har ikki jamoa ham o‘z kuchini namoyish etishga tayyor.

Генич верит в победу московского Динамо
В матче седьмого тура Российской Премьер-лиги команда «Динамо» из Махачкалы сыграет на своём поле против московского «Динамо». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Свое мнение по поводу этой игры высказал футбольный комментатор Константин Генич. Он выразил уверенность в Карпине и команде «Динамо», а также надеется на способность Сергеева создавать разницу на поле и на новые тактические идеи Бителлона.
По прогнозу комментатора, победа в этой игре достанется московской команде. Встреча состоится 31 августа на стадионе в городе Каспийск.
Матч начнется в 20:30 по московскому времени. В текущем сезоне хозяева занимают 13-е место в таблице Премьер-лиги, а гости расположились на седьмой позиции.
Эта игра имеет большое значение для обеих команд, ожидается серьёзная борьба за победу. Обе команды готовы показать свои силы.