Grigoryan: CSKA va Krasnodar o‘yini durang bilan tugaydi
Rossiyalik murabbiy va futbol bo‘yicha ekspert Aleksandr Grigoryan Rossiya Premer-ligasining navbatdagi turida CSKA va Krasnodar jamoalari o‘rtasida bo‘lib o‘tadigan o‘yinga doir fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, bu o‘yin natijasini oldindan aytish juda qiyin, chunki ikkala jamoaning ham kuchli tomonlari ko‘p, kamchiliklari esa juda kam. Grigoryanning so‘zlariga ko‘ra, bunday holatlarda o‘yin ko‘pincha durang bilan yakunlanadi.
Mazkur o‘yin 31 avgust kuni bo‘lib o‘tadi va Moskva vaqti bilan soat 18:00 da boshlanadi. Ushbu o‘yinning matnli translyatsiyasi LiveResult sport portalida taqdim etiladi.
Shuningdek, Grigoryan o‘yinning qiziqarli va qattiq bahsga aylanishini ta’kidladi. Ushbu uchrashuv Rossiya Premer-ligasining yettinchi turi doirasida o‘tkaziladi.
Futbol muxlislari uchun bu o‘yin katta qiziqish uyg‘otmoqda, chunki har ikkala jamoa ham yuqori darajada o‘ynashga intilmoqda. Shunday qilib, o‘yinni kuzatish nafaqat futbol ishqibozlari, balki sport mutaxassislari uchun ham muhim ahamiyatga ega bo‘ladi.

Григорян: матч ЦСКА и Краснодар завершится вничью
Российский тренер и футбольный эксперт Александр Григорян поделился своими мыслями о предстоящем матче между командами ЦСКА и Краснодар в очередном туре Российской Премьер-лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, заранее предсказать результат этой игры очень сложно, так как у обеих команд много сильных сторон и очень мало слабых. По мнению Григоряна, в таких случаях матч часто заканчивается вничью.
Данная игра состоится 31 августа и начнётся в 18:00 по московскому времени. Текстовая трансляция этого матча будет доступна на спортивном портале LiveResult.
Также Григорян отметил, что матч будет интересным и напряжённым. Эта встреча пройдёт в рамках седьмого тура Российской Премьер-лиги.
Для футбольных болельщиков эта игра вызывает большой интерес, так как обе команды стремятся играть на высоком уровне. Таким образом, наблюдение за матчем будет иметь важное значение не только для любителей футбола, но и для спортивных специалистов.