Netu va Fernandes «Chelsi» asosiy tarkibida
«Chelsi» Angliya Premer-ligasida allaqachon «Kristal Pelas» (0:0) va «Vest Xem» (5:1) jamoalariga qarshi o‘yin o‘tkazdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uchinchi turda Enzo Mareski boshqaruvidagi jamoani yana Londondagi derbi kutmoqda — «Fulxem»ga qarshi. Jamoa bosh murabbiyi asosiy tarkibga quyidagi futbolchilarni kiritishga qaror qildi: Sanches, Gyusto, Chaloba, Adarabiyo, Kukurelya, Kaysedo, Enzo Fernandes, Estevao, Joao Pedro, Netu va Delap.
Shuningdek, Kol Palmer hali to‘liq sog‘aymaganligi sababli «Chelsi»ning o‘yinga arizaga kiritilmadi. «Chelsi» va «Fulxem» o‘rtasidagi uchrashuv Moskva vaqti bilan soat 14:30 da boshlanadi.
O‘yinning «Stamford Bridj» stadionida kechayotgan voqealarini LiveResult portali orqali matnli translyatsiya shaklida kuzatish mumkin. Ushbu o‘yin jamoalar uchun muhim hisoblanadi va muxlislar uchun katta qiziqish uyg‘otadi.

Нету и Фернандеш в основном составе «Челси»
«Челси» уже провёл матчи в Английской Премьер-лиге против команд «Кристал Пэлас» (0:0) и «Вест Хэм» (5:1). Об этом сообщает Euro-football.ru.
В третьем туре команду под руководством Энцо Марески снова ждёт лондонское дерби — против «Фулхэма». Главный тренер команды решил включить в основной состав следующих футболистов: Санчес, Гьюсто, Чалоба, Адерабио, Кукурелья, Кайседо, Энцо Фернандес, Эштеван, Жоао Педро, Нету и Делап.
Также Кол Палмер не был включён в заявку «Челси» на игру из-за того, что ещё полностью не восстановился. Встреча между «Челси» и «Фулхэмом» начнётся в 14:30 по московскому времени.
События матча на стадионе «Стэмфорд Бридж» можно отслеживать в текстовой трансляции на портале LiveResult. Эта игра важна для команд и вызывает большой интерес у болельщиков.