Spartak Sochini kamida uch gol bilan yutadi
Sobiq "Selta" jamoasi futbolchisi Aleksandr Mostovoy Rossiya chempionatining yaqinlashib kelayotgan "Spartak" va "Sochi" jamoalari o‘rtasidagi uchrashuv haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Mostovoy fikricha, bu o‘yinda "Spartak" aniq favorit hisoblanadi. U "Spartak" jamoasi "Sochi"ni kamida uch gol bilan mag‘lub etishini aytdi va barchaning bundan mamnun bo‘lishini ta’kidladi.
Ushbu o‘yin Rossiya Premer-ligasining yettinchi turiga to‘g‘ri keladi va 30 avgust kuni o‘tkaziladi. Asosiy hakamning boshlang‘ich furi soat 18:30da Moskva vaqti bilan yangraydi.
Ushbu o‘yinni jonli matn ko‘rinishida LiveResult portali orqali kuzatib borish mumkin. Futbol muxlislari ushbu uchrashuvni qiziqish bilan kutmoqda va onlayn translyatsiyani o‘tkazib yubormasliklari tavsiya etiladi.

Спартак выиграет у Сочи минимум с тремя голами
Бывший футболист команды "Сельта" Александр Мостовой высказался о предстоящем матче чемпионата России между командами "Спартак" и "Сочи". Об этом сообщает Euro-football.ru.
По мнению Мостового, в этой игре явным фаворитом является "Спартак". Он заявил, что команда "Спартак" победит "Сочи" минимум с тремя голами и подчеркнул, что все будут довольны этим результатом.
Этот матч состоится в седьмом туре Российской Премьер-лиги и пройдет 30 августа. Стартовый свисток главного судьи прозвучит в 18:30 по московскому времени.
Следить за этой игрой в режиме живого текста можно на портале LiveResult. Футбольные болельщики с нетерпением ждут этого матча и рекомендуется не пропустить онлайн-трансляцию.