Alvarez «Atletiko»ning Alavesga qarshi boshlang‘ichida
Ispaniyaning La Liga chempionatining uchinchi turida «Atletiko» Madrid jamoasi «Alaves»ga qarshi safarda o‘yin o‘tkazadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu uchrashuv 30 avgust kuni bo‘lib o‘tadi. «Matraschilar» jamoasining matbuot xizmati kelayotgan o‘yinga start tarkibini e’lon qildi.
Bosh murabbiy Diego Simeone maydonga quyidagi futbolchilarni chiqarishga qaror qildi: darvozabon Oblak, himoyachilar Llorente, Lengle, Le Norman, yarim himoyachilar Gantsko, Simeone, Barrios, hujumchilar Kardoso, Almada, Serlot va Alvarez. «Alaves» hamda «Atletiko» o‘rtasidagi uchrashuv Moskva vaqti bilan soat 18:00da boshlanadi.
Ushbu o‘yinni qiziqish bilan kuzatib borish uchun LiveResult portali orqali matnli translyatsiyani tomosha qilish mumkin. O‘yin haqida barcha so‘nggi yangiliklar va voqealar shu yerda taqdim etiladi.

Альварес в стартовом составе «Атлетико» против «Алавеса»
В третьем туре чемпионата Испании Ла Лига команда «Атлетико» Мадрид сыграет в гостях с «Алавесом». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Этот матч состоится 30 августа. Пресс-служба команды «Матрасники» объявила стартовый состав на предстоящую игру.
Главный тренер Диего Симеоне решил выпустить на поле следующих футболистов: вратарь Облак, защитники Льоренте, Ленгле, Ле Норман, полузащитники Ганцко, Симеоне, Барриос, нападающие Кардозо, Альмада, Серлот и Альварес. Встреча между «Алавесом» и «Атлетико» начнется в 18:00 по московскому времени.
Для того чтобы с интересом следить за этой игрой, можно смотреть текстовую трансляцию на портале LiveResult. Все последние новости и события о матче будут представлены здесь.