«Chelsea» jamoasining bosh murabbiyi Enzo Mareska qanot hujumchisi Aleksandro Garnacho bilan shartnoma imzolanishi mumkinligi haqida yangi fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Shanba kuni argentinalik futbolchi stadionda bo‘lib, «pensiyonerlar» jamoasi va «Fulhem» o‘rtasidagi o‘yinni tomosha qildi. Mareska BBC Match of the Day dasturiga bergan intervyusida, «Garnacho?
Menimcha, hammasi hal bo‘lgan. O‘yinga e’tiborimni qaratgan edim, lekin u allaqachon bu yerda, shuning uchun hammasi joyida», dedi.
Yaqin kunlarda «Chelsea» Aleksandro Garnachoning «Manchester Yunayted»dan rasmiy transferini e’lon qilishi kutilmoqda. Shuningdek, «Chelsea» o‘z maydonida «Fulhem»ni 2:0 hisobida mag‘lub etdi.
Gollarni Joao Pedro va Enzo Fernandez kiritishdi. Bu natija jamoaning keyingi o‘yinlariga ijobiy ta’sir ko‘rsatishi kutilmoqda.

Chelsea официально подписывает Гарначони, говорит Мареска
Главный тренер команды «Челси» Энцо Мареска высказался о возможном подписании контракта с вингером Александро Гарначо. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В субботу аргентинский футболист присутствовал на стадионе и наблюдал за матчем между командами «пенсионеров» и «Фулхэм». В интервью программе BBC Match of the Day Мареска сказал: «Гарначо?
Я думаю, всё решено. Я сосредоточился на игре, но он уже здесь, так что всё в порядке», — сказал он.
Ожидается, что в ближайшие дни «Челси» официально объявит о трансфере Александро Гарначо из «Манчестер Юнайтед». Также «Челси» на своём поле одержал победу над «Фулхэмом» со счётом 2:0.
Голы забили Жоао Педро и Энцо Фернандес. Ожидается, что этот результат положительно повлияет на последующие игры команды.