Jeksonning agenti Chelsiga ogohlantirish berdi
Agent Diomansi Kamara, hujumchi Nikolas Jekson bilan ishlovchi vakil, ijtimoiy tarmoqlarda post qoldirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu holat «Chelsi» klubi Jeksonning «Bavariya»ga o‘tishi jarayonini Liam Delap jarohat olgani sababli bekor qilganidan keyin yuz berdi. Shunga qaramay, Jekson va uning vakillari shanba kuni Myunxenga uchib kelishdi.
Kamara yozishicha, «Biz orqaga qaytmaymiz. Samolyotlar orqaga uchmaydi.» U ilgari Myunxenga yo‘l olgan samolyotdan surat ham joylashtirgan edi.
24 yoshli Nikolas Jeksonning kelajagi «Chelsi» klubining qo‘lida. Chunki shartnomani yakunlash uchun London klubi hujjatlarni imzolashi zarur.
Shu sababli, Jeksonning transferi hali rasmiy hisoblanmaydi va klub qarori asosida amalga oshadi. Transfer jarayoni klubning rasmiy tasdiqiga bog‘liq bo‘lib, futbolchining yangi jamoasiga o‘tishi faqat hujjatlar imzolangandan keyin yakunlanadi.

Агент Джексона предупредил Челси
Агент Диоманси Камара, представляющий нападающего Николаса Джексона, опубликовал пост в социальных сетях. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Это произошло после того, как клуб «Челси» отменил переход Джексона в «Баварию» из-за травмы Лиама Делапа. Тем не менее, Джексон и его представители прилетели в Мюнхен в субботу.
По словам Камары, «Мы не возвращаемся назад. Самолёты не летают назад.» Ранее он также опубликовал фотографию с самолёта, направлявшегося в Мюнхен.
Будущее 24-летнего Николаса Джексона находится в руках клуба «Челси». Поскольку для завершения сделки лондонскому клубу необходимо подписать документы.
По этой причине трансфер Джексона ещё не считается официальным и будет осуществлён на основании решения клуба. Процесс трансфера зависит от официального подтверждения клуба, и переход игрока в новую команду завершится только после подписания документов.