Kolyvanov Lokomotivdagi asosiy muammoni aytdi
Rossiya chempionatining yettinchi turi doirasida Moskva shahrining Lokomotiv jamoasi o‘z maydonida Samaradan kelgan Krylya Sovetov jamoasi bilan bahs olib bordi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuv 2:2 hisobida durang bilan yakunlandi. Futbol mutaxassisi Igor Kolyvanov ushbu o‘yin haqida o‘z fikrlarini bildirdi.
Mutaxassisning aytishicha, Lokomotiv jamoasi birinchi bo‘limlarda yaxshi o‘ynaydi, ammo keyinchalik o‘yin sifati pasayadi. Diqqat jamlanmasligi, himoyachilarning o‘z vazifasini to‘liq bajarmasligi va ikki yarim himoyachining o‘yinda sustkashlik qilgani muammo sifatida ta’kidlandi.
Uchrashuv davomida Lokomotiv jamoasi 2:0 hisobida oldinda borar edi, ammo oxirgi daqiqalarda g‘alabani qo‘ldan boy berdi. Hozirgi vaqtda Mikhail Galaktionov boshchiligidagi jamoa Premyer-liga turnir jadvalida to‘rtinchi o‘rinni egallab turibdi.

Колыванов рассказал о главной проблеме Локомотива
В рамках седьмого тура чемпионата России московский Локомотив провел матч на своем поле против команды Крылья Советов из Самары. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Встреча завершилась вничью со счетом 2:2. Футбольный эксперт Игорь Кольванов поделился своими мыслями об этой игре.
По словам специалиста, Локомотив хорошо играет в первых таймах, но затем качество игры снижается. Были отмечены как проблемы с концентрацией, так и неполное выполнение защитниками своих обязанностей, а также слабая игра двух полузащитников.
В ходе матча Локомотив вел со счетом 2:0, но в последние минуты упустил победу. В настоящее время команда под руководством Михаила Галактионова занимает четвертое место в турнирной таблице Премьер-лиги.