Tyukavin «Dinamo» safida Spartakga qarshi o‘ynashi mumkin
Moskva «Dinamo» jamoasining hujumchisi Konstantin Tyukavin Rossiya chempionatining sakkizinchi turida «Spartak»ga qarshi o‘ynaladigan uchrashuvda maydonga chiqishi mumkin. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Metaratings.ru sayti xabariga ko‘ra, hujumchining qachon maydonga qaytishi yaqin haftalarda aniq bo‘ladi. Konstantin uzoq vaqt tizzaning xoch bog‘lamlaridagi jarohat tufayli shifoxonada davolangan.
U so‘nggi bor 2 mart kuni «Rostov»ga qarshi o‘yinda maydonga tushgan edi. «Dinamo» va «Spartak» jamoalari o‘rtasidagi derbi 13 sentabr kuni bo‘lib o‘tadi.
Hozirda Valeriy Karpinning jamoasi turnir jadvalida to‘qqizinchi o‘rinda, Dejan Stankovich boshchiligidagi «Spartak» esa oltinchi pog‘onada joylashgan. Ushbu o‘yin katta qiziqish bilan kutilyapti.

Тюкавин может сыграть за «Динамо» против «Спартака»
Нападающий московского «Динамо» Константин Тюкавин может выйти на поле в матче восьмого тура чемпионата России против «Спартака». Об этом сообщает Euro-football.ru.
По информации сайта Metaratings.ru, точное время возвращения нападающего на поле станет известно в ближайшие недели. Константин долгое время проходил лечение в больнице из-за травмы крестообразных связок колена.
В последний раз он выходил на поле 2 марта в матче против «Ростова». Дерби между командами «Динамо» и «Спартак» состоится 13 сентября.
В настоящее время команда Валерия Карпина занимает девятое место в турнирной таблице, а «Спартак» под руководством Деяна Станковича располагается на шестой позиции. Эта игра ожидается с большим интересом.