Fulxem Rahim Sterling uchun muzokaralarni boshladi
Chelsi jamoasining hujumchisi Rahim Sterling yozgi transfer oynasining so‘nggi soatlarida klubini o‘zgartirishi mumkin. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ijtimoiy tarmoqlarda taniqli manba Fabrizio Romano ma’lumotiga ko‘ra, 30 yoshli Sterling uchun Fulxem jamoasi bilan muzokaralar yangidan boshlandi. Sterling Fulxemning hujum chizig‘ini kuchaytirish bo‘yicha variantlardan biridir.
Shuningdek, Londonning Fulxem klubi Shakhtyor jamoasidan Kevin bilan ham muzokaralar olib bormoqda, ammo futbolchi bilan hali kelishuvga erishilmagan. Bundan tashqari, Milan jamoasidan Samu Chukvueze bilan ham muzokaralar davom etmoqda.
O‘tgan mavsumda Rahim Sterling ijarada Arsenal jamoasida o‘ynagan, so‘ngra Chelsi jamoasiga qaytgan. Ammo jamoa bosh murabbiyi Enzo Mareska futbolchidan foydalanishni rejalashtirmayapti.

Фулхэм начал переговоры с Рахимом Стерлингом
Нападающий команды Челси Рахим Стерлинг может сменить клуб в последние часы летнего трансферного окна. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В социальных сетях, согласно информации известного источника Фабрицио Романо, переговоры с клубом Фулхэм по 30-летнему Стерлингу возобновились. Стерлинг является одним из вариантов усиления атакующей линии Фулхэма.
Кроме того, лондонский клуб Фулхэм ведет переговоры с Шахтером по Кевину, но соглашение с игроком пока не достигнуто. Также продолжаются переговоры с Саму Чуквуэзом из Милана.
В прошлом сезоне Рахим Стерлинг играл в аренде за Арсенал, после чего вернулся в Челси. Однако главный тренер команды Энцо Мареска не планирует использовать футболиста.
Таким образом, существует вероятность, что Стерлинг в конце трансферного окна перейдет в новый клуб.