«Krasnodar» jamoasining darvozaboni Stanislav Agkatsev Rossiya milliy terma jamoasi safidan ketdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu haqda futbol agenti Marat Archogov ma’lum qildi. U darvozabonning manfaatlarini himoya qiladi.
Agentning so‘zlariga ko‘ra, klub va terma jamoada unga dam olish berish to‘g‘ri deb topildi. Agkatsevda kichik jarohat mavjud bo‘lib, bu jarohat qaytalanishi haqida gap ham yo‘q.
Eslatib o‘tamiz, sentabr oyida Rossiya terma jamoasi ikki do‘stona o‘yin o‘tkazadi. Avvaliga Valeriy Karpin boshchiligidagi jamoa Iordaniya terma jamoasi bilan, so‘ngra Qatar jamoasi bilan maydonga chiqadi.
Shuni ta’kidlash kerakki, Rossiya 2022 yil fevralidan boshlab xalqaro turnirlarda ishtirok etishdan chetlatilgan. Bu holat futbolchilar va jamoalar faoliyatiga ta’sir ko‘rsatmoqda.

Из-за травмы Агкацев покинул сборную России
Вратарь команды «Краснодар» Станислав Агкацев покинул сборную России. Об этом сообщил Euro-football.ru.
Об этом сообщил футбольный агент Марат Арчогов. Он защищает интересы вратаря.
По словам агента, клуб и сборная сочли правильным дать ему отдых. У Агкацева небольшая травма, и речи о её повторении не идёт.
Напомним, что в сентябре сборная России проведёт два товарищеских матча. Сначала команда под руководством Валерия Карпина выйдет на поле против сборной Иордании, а затем против команды Катара.
Следует отметить, что с февраля 2022 года Россия отстранена от участия в международных турнирах. Эта ситуация влияет на деятельность футболистов и команд.