Silyanov Lokomotiv bilan shartnomani uzaytirdi
Poytaxt klubi Lokomotiv himoyachisi Aleksandr Silyanov yangi shartnoma imzolash imkoniyati haqidagi fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U bosh murabbiy Mixail Galaktionov unga ishonishini ta’kidladi va jamoadagi barcha futbolchilar juda yaxshi ekanini qayd etdi. Shu sababli shartnomani uzaytirish unga faqat quvonch bag‘ishlaydi.
Silyanov atrofida ko‘plab mish-mishlar bo‘lgan, biroq aniq ma’lumotlar yo‘q edi, dedi u Matc TV kanaliga bergan intervyusida. 24 yoshli futbolchi 2019 yildan beri Lokomotiv klubida o‘ynaydi.
Shuningdek, u Rostov va Lokomotiv-Kazanka jamoalarida ijarada bo‘lgan. Joriy mavsumda u 10 ta o‘yinda maydonga tushib, 1 ta gol urdi va 1 ta ogohlantirish oldi.
Uning bozor qiymati taxminan 6 million yevroga teng. Silyanovning klubdagi faoliyati va jamoaga qo‘shgan hissasi yuqori baholanmoqda.

Сильянов продлил контракт с Локомотивом
Столичный клуб «Локомотив» защитник Александр Сильянов поделился своими мыслями о возможности подписания нового контракта. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что главный тренер Михаил Галактионов доверяет ему и отметил, что все футболисты в команде очень хорошие. Поэтому продление контракта приносит ему только радость.
Вокруг Сильянова ходило много слухов, но точной информации не было, — сказал он в интервью каналу Матч ТВ. 24-летний футболист играет в клубе «Локомотив» с 2019 года.
Также он находился в аренде в командах «Ростов» и «Локомотив-Казанка». В текущем сезоне он провёл 10 матчей, забил 1 гол и получил 1 предупреждение.
Его рыночная стоимость составляет примерно 6 миллионов евро. Деятельность Сильянова в клубе и его вклад в команду высоко оцениваются.