Genich Shpilevskiyning kelajagi haqida fikr bildirdi
Sport sharhlovchisi Konstantin Genich «Pari NN» jamoasining bosh murabbiyi Aleksey Shpilevskiyning kelajagi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U yangi yilgacha murabbiy jamoada qolishiga ishonch bildirdi. Genichning aytishicha, jamoa hali ham o‘z imkoniyatlarini saqlab qolgan va musobaqa jadvaliga qaraganda vaziyat shunchalik yomon emas.
U bu fikrlarni «Komment.Shou» YouTube kanalida bayon etdi. Rossiya Premyer Ligasi doirasida o‘tkazilgan yetti turdan so‘ng, Nijny Novgorod jamoasi uch ochko to‘plab, musobaqa jadvalida oxirgi oldingi o‘rinda bormoqda.
Shpilevskiy boshchiligidagi jamoa navbatdagi o‘yinni «Orenburg»ga qarshi o‘tkazadi. Uchrashuv 13 sentabr, shanba kuni soat 14:00 Moskva vaqti bilan boshlanadi.
Jamoa uchun bu o‘yin muhim ahamiyatga ega bo‘lib, natijalar kelajakdagi o‘zgarishlarga ta’sir ko‘rsatishi mumkin. Shunday qilib, murabbiy va jamoa oldida hali ko‘plab vazifalar turibdi.

Генич Шпилевский высказался о будущем
Спортивный комментатор Константин Генич высказался о будущем главного тренера команды «Пари НН» Алексея Шпилевского. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он выразил уверенность, что тренер останется в команде до Нового года. По словам Генича, команда по-прежнему сохраняет свои возможности, и ситуация не настолько плоха, как показывает турнирная таблица.
Эти мысли он озвучил на YouTube-канале «Komment.Shou». После семи туров в рамках Российской Премьер-Лиги команда Нижний Новгород набрала три очка и занимает предпоследнее место в турнирной таблице.
Команда под руководством Шпилевского проведёт следующий матч против «Оренбурга». Встреча состоится 13 сентября, в субботу, в 14:00 по московскому времени.
Эта игра имеет большое значение для команды, и результаты могут повлиять на будущие изменения. Таким образом, перед тренером и командой ещё стоит много задач.