Rossiya Iordaniya bilan do‘stona o‘yinda uchrashadi
Keyingi do‘stona o‘yinda Rossiya terma jamoasi Iordaniya milliy jamoasi bilan kuch sinashadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu uchrashuv haqidagi fikrlarini Moskva “Spartak”ining sobiq futbolchisi Yegor Titov bildirdi. Unga ko‘ra, ko‘p futbolchilar terma jamoani sog‘ingan va o‘zlarini to‘liq namoyon etishni xohlaydi.
Shuning uchun u Rossiyaning -1,5 farq bilan g‘alaba qozonishiga ishonch bildirdi. Rossiya va Iordaniya terma jamoalari o‘rtasidagi mashg‘ulot uchrashuvi 4 sentabr, payshanba kuni, Moskva vaqti bilan soat 20:00 da boshlanadi.
O‘yinning borishi haqida yangiliklarni Liveresult.ru saytidagi matnli onlayn translyatsiya orqali kuzatish mumkin. Ushbu o‘yin futbol muxlislari uchun qiziqarli va muhim voqea bo‘lib, jamoalar o‘z kuchlarini sinab ko‘radi.
Har ikki terma jamoa o‘z mahoratini namoyish etish uchun maydonga chiqadi. Shuningdek, ushbu uchrashuv kelajakdagi musobaqalar uchun tayyorgarlik sifatida ham ahamiyatga ega hisoblanadi.

Россия встретится с Иорданией в товарищеском матче
В следующем товарищеском матче сборная России сыграет со сборной Иордании. Об этом сообщил Euro-football.ru.
Своим мнением об этой встрече поделился бывший футболист московского «Спартака» Егор Титов. По его словам, многие футболисты скучали по сборной и хотят полностью проявить себя.
Поэтому он выразил уверенность в победе России с форой -1,5. Тренировочный матч между сборными России и Иордании начнётся 4 сентября, в четверг, в 20:00 по московскому времени.
Следить за ходом игры можно через текстовую онлайн-трансляцию на сайте Liveresult.ru. Эта игра является интересным и важным событием для футбольных болельщиков, команды проверят свои силы.
Обe сборные выйдут на поле, чтобы продемонстрировать своё мастерство. Кроме того, этот матч имеет значение как подготовка к будущим соревнованиям.