Sakki: De Bryuyne va Modrichdan zavqlanishni istayman
Italiya "Milan" jamoasining sobiq murabbiyi Arrigo Sakki Seriya A ligasida Kevin de Bryuyne va Luka Modrich kabi iste’dodli futbolchilarning paydo bo‘lishidan mamnun. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ular Italiya chempionatida uzoq vaqt o‘ynab, muxlislarni ajoyib va ilhomlantiruvchi harakatlari bilan quvontiradi deb umid qilmoqda. Sakki fikricha, yaqinda bu futbolchilar jamoalarining asosiy o‘yinchilariga aylanishadi.
Agar hali bu sodir bo‘lmagan bo‘lsa, yaqin kelajakda albatta ro‘y beradi. Ular o‘z o‘yinlari bilan muxlislarni iloji boricha uzoq vaqt zavqlantirishlarini xohlaydi.
Shuningdek, "Milan" jamoasi Seriya A ligasining dastlabki ikki turida olti ochkodan uch ochko to‘plaganini eslatib o‘tish lozim. Bu natija jamoaning hali o‘z kuchini to‘liq namoyon eta olmaganini ko‘rsatadi.
Umid qilamizki, kelgusi o‘yinlarda "Milan" yanada yaxshi natijalarga erishadi va muxlislarni xursand qiladi.

Саки: Хочу наслаждаться Де Брюйне и Модричем
Бывший тренер итальянского клуба "Милан" Арриго Сакки рад появлению талантливых футболистов, таких как Кевин де Брюйне и Лука Модрич, в Серии А. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он надеется, что они долго будут играть в итальянском чемпионате и радовать болельщиков своими великолепными и вдохновляющими действиями. По мнению Сакки, вскоре эти футболисты станут основными игроками своих команд.
Если этого ещё не произошло, то в ближайшем будущем это обязательно случится. Он хочет, чтобы они как можно дольше радовали болельщиков своей игрой.
Также стоит напомнить, что команда "Милан" в первых двух турах Серии А набрала три очка из шести возможных. Этот результат показывает, что команда ещё не смогла полностью проявить свои силы.