Moskva CSKA jamoasining hujumchisi Kirill Glebov klub bosh murabbiyi Fabio Chelestining tez-tez takrorlaydigan so‘zlarini aytdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Glebov Sport24 portali bilan suhbatda shunday dedi: «Har mashg‘ulotda, har nazariyada Fabio doim shunday takrorlaydi: “Men xohlaymanki, biz maydonda ustunlik qilaylik”.» Eslatib o‘tamiz, Chelestini boshchiligidagi CSKA jamoasi mavsum davomida barcha rasmiy o‘yinlarda asosiy vaqtda hali bir marotaba ham mag‘lub bo‘lmagan. Rossiya chempionatida jamoa 15 ochko bilan ikkinchi o‘rinda turibdi va birinchi o‘rindan faqat bitta ochko orqada.
Shuningdek, Glebov avvalroq klubdan ketgan sobiq bosh murabbiy Marko Nikolich haqida qanday xabar olgani haqida so‘zlab berdi. U klubdagi o‘zgarishlardan tez xabardor bo‘lganini ta’kidladi.

Glebov: Челестини всегда хочет доминировать на поле
Нападающий московского ЦСКА Кирилл Глебов рассказал о часто повторяющихся словах главного тренера клуба Фабио Челестини. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Глебов в интервью порталу Sport24 сказал: «На каждой тренировке, на каждой теории Фабио всегда повторяет: «Я хочу, чтобы мы доминировали на поле»». Напомним, что команда ЦСКА под руководством Челестини за сезон в официальных матчах ещё ни разу не проиграла в основное время. В чемпионате России команда занимает второе место с 15 очками и отстаёт от первого места всего на одно очко.
Также Глебов ранее рассказал, какую информацию получил о бывшем главном тренере Марко Николиче, который покинул клуб. Он отметил, что быстро узнал о изменениях в клубе.