Krylya Sovetov jamoasining hujumchi yarim himoyachisi Ivan Oleynikov uchta transfer taklifidan voz kechdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Futbolchiga Sochi, Ahmat va Baltika klublari qiziqish bildirgan bo‘lsa-da, Oleynikov bularning barchasiga rad javobini berdi. Chempionat nashrining xabar berishicha, 27 yoshli Oleynikov Moskva shahrida o‘ynashni istamoqda.
Hozirda u Lokomotiv klubidan yangi transfer taklifini kutmoqda. Ivan Oleynikov Krylya Sovetov safida 34 rasmiy o‘yinda maydonga tushib, olti gol urdi va olti samarali uzatmani amalga oshirdi.
Mashhur Transfermarkt portali uning qiymatini 1,4 million yevroga baholamoqda. Futbolchi o‘zining kelajagi va faoliyatini yanada rivojlantirish uchun to‘g‘ri qaror qabul qilishga intilmoqda.

Олейников отказался от предложений трех клубов, Москва хочет
Полузащитник атакующего плана команды «Крылья Советов» Иван Олейников отказался от трёх предложений о трансфере. Об этом сообщил Euro-football.ru.
Хотя футболистом интересовались клубы «Сочи», «Ахмат» и «Балтика», Олейников дал отрицательный ответ всем этим вариантам. По информации издания Чемпионат, 27-летний Олейников хочет играть в Москве.
В настоящее время он ожидает новое предложение о трансфере от клуба «Локомотив». Иван Олейников провёл 34 официальных матча за «Крылья Советов», забил шесть голов и сделал шесть результативных передач.
Известный портал Transfermarkt оценивает его стоимость в 1,4 миллиона евро. Футболист стремится принять правильное решение для дальнейшего развития своей карьеры и будущего.