Rossiya va Iordaniya o‘rtasida gol kutilmoqda
Rossiya terma jamoasi do‘stona o‘yinda Iordaniya milliy jamoasiga qarshi maydonga tushadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu uchrashuv haqida fikrlarini Moskva “Spartak” jamoasining sobiq futbolchisi Pavel Yakovlev bildirdi. Uning so‘zlariga ko‘ra, jamoalarning darajasi hisobga olinsa, har ikki jamoa kamida bir marta gol urishga qodir.
Yakovlevning ikkinchi taxmini shuki, Rossiya terma jamoasi har ikki bo‘limda gol uradi. Ushbu do‘stona o‘yin 4 sentabr, payshanba kuni bo‘lib o‘tadi va Moskva vaqti bilan soat 20:00 da boshlanadi.
Uchrashuvning batafsil matnli onlayn translyatsiyasi Liveresult.ru saytida taqdim etiladi. Bu o‘yin ikki terma jamoa uchun ham tayyorgarlik va o‘zaro tajriba almashish imkoniyatidir.

Россия и Иордания ожидают гол
Сборная России выйдет на поле в товарищеском матче против национальной сборной Иордании. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Своим мнением об этой встрече поделился бывший футболист московского «Спартака» Павел Яковлев. По его словам, учитывая уровень команд, обе сборные способны забить как минимум по одному голу.
Второе предположение Яковлева заключается в том, что сборная России забьёт голы в обоих таймах. Этот товарищеский матч состоится в четверг, 4 сентября, и начнётся в 20:00 по московскому времени.
Подробная текстовая онлайн-трансляция встречи будет доступна на сайте Liveresult.ru. Эта игра является возможностью для обеих сборных подготовиться и обменяться опытом.