Radimov Ispaniya va Bolgariya o‘yinini taxmin qildi
2026 yilgi Jahon chempionati saralash bosqichining navbatdagi o‘yinida Ispaniya milliy jamoasi Bolgariya terma jamoasiga qarshi maydonga tushadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinga oid fikrlarini sobiq Sankt-Peterburgning “Zenit” futbolchisi Vladislav Radimov bildirdi. Radimovning so‘zlariga ko‘ra, Ispaniya jamoasi birinchi bo‘limda ham, o‘yinda ham g‘alaba qozonadi.
Shuningdek, u Ispaniyaning yakka tartibdagi gol ko‘rsatkichlari 2,5 dan yuqori bo‘lishini taxmin qilmoqda. Ekspert fikricha, Bolgariya va Ispaniya jamoalari darajasi bir-biridan ancha farq qiladi.
Bolgariya va Ispaniya o‘rtasidagi uchrashuv 4 sentabr kuni bo‘lib o‘tadi. O‘yin Moskva vaqti bilan soat 21:45 da boshlanadi.
Ushbu bahsning batafsil matnli onlayn translyatsiyasini Liveresult.ru sayti orqali kuzatish mumkin. O‘yin muxlislari uchun qiziqarli va muhim o‘yin bo‘lishi kutilmoqda.

Радимов предположил исход матча Испания и Болгария
В следующем матче отборочного этапа Чемпионата мира 2026 года национальная сборная Испании выйдет на поле против сборной Болгарии. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Своими мыслями об этой игре поделился бывший футболист петербургского «Зенита» Владислав Радимов. По словам Радимова, команда Испании победит как в первом тайме, так и в матче в целом.
Кроме того, он предполагает, что индивидуальный показатель голов Испании превысит 2,5. По мнению эксперта, уровень команд Болгарии и Испании значительно отличается.
Встреча между Болгарией и Испанией состоится 4 сентября. Игра начнется в 21:45 по московскому времени.
Подробную текстовую онлайн-трансляцию этого матча можно наблюдать на сайте Liveresult.ru. Ожидается, что игра будет интересной и важной для болельщиков.