Pisarev Silyanovning kuchli o‘yin qirralarini ta’kidladi
Rossiya terma jamoasi murabbiylar shtabi vakili Nikolay Pisarev himoyachi Aleksandr Silyanovning kuchli o‘yin qirralari haqida savolga javob berdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Poytaxtning "Lokomotiv" klubida o‘ynaydigan futbolchi Rossiya terma jamoasining Iordaniya bilan o‘tkaziladigan BetBoom o‘yiniga ro‘yxatga kiritildi. Pisarevning so‘zlariga ko‘ra, Silyanovning zaif tomonlari yo‘q, demak uning barcha tomonlari kuchli hisoblanadi.
Aleksandr Silyanov 2019 yildan beri "Lokomotiv" jamoasida faoliyat yuritmoqda. Shuningdek, u o‘z faoliyati davomida "Lokomotiv-Kazanka" va "Rostov" klublarida ham o‘ynagan.
Rossiya terma jamoasida u 2022 yilda debyut qilgan va hozirga qadar 10 ta o‘yinda maydonga tushib, bitta gol urgan. Oldinroq murabbiy Leonid Slutskiy Silyanov haqida fikr bildirar ekan, uni boshqa ba’zi rossiyalik himoyachilar bilan solishtirganda alohida ajralib turadigan futbolchi deb hisoblamasligini ta’kidlagan.
Umuman olganda, Silyanov o‘zining ishonchli o‘yini bilan jamoaga foyda keltirmoqda va terma jamoa uchun muhim futbolchilardan biri hisoblanadi.

Pisarev выделил сильные игровые стороны Сильянова
Представитель тренерского штаба сборной России Николай Писарев ответил на вопрос о сильных игровых качествах защитника Александра Сильянова. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Футболист, выступающий за столичный клуб "Локомотив", включён в заявку сборной России на матч BetBoom против Иордании. По словам Писарева, у Сильянова нет слабых сторон, следовательно, все его качества считаются сильными.
Александр Сильянов выступает за команду "Локомотив" с 2019 года. Также в своей карьере он играл за клубы "Локомотив-Казанка" и "Ростов".
В сборной России он дебютировал в 2022 году и до настоящего времени провёл 10 матчей, забив один гол. Ранее тренер Леонид Слуцкий, высказываясь о Сильянове, отмечал, что не считает его футболистом, который выделяется на фоне других российских защитников.
В целом, Сильянов приносит пользу команде своей надёжной игрой и считается одним из важных игроков сборной.