Glebov: Iordaniya bilan o‘yinda kuchimiz teng bo‘ldi
Rossiya milliy terma jamoasining markaziy yarim himoyachisi Danil Glebov Iordaniya terma jamoasi bilan o‘tkazilgan Betboom o‘yinining yakunlari haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuv 0:0 hisobida durang bilan yakunlandi. Glebovning aytishicha, jamoa o‘yinga yaxshi tayyorgarlik ko‘rgan va Iordaniya kuchli, jismonan chidamli raqib ekanligini bilgan.
O‘yinda ko‘p kurash bo‘lgan va terma jamoamiz hech qanday zaiflik ko‘rsatmagan. Iordaniya futbolchilari taktika jihatdan yaxshi tayyorlangan, ko‘p harakat qilgan va tezkor hujumlarga o‘tishga harakat qilgan.
Glebovning fikricha, keyingi o‘yin Qatar jamoasiga qarshi o‘tadigan bo‘lib, u ham bugungi o‘yinga o‘xshash kechadi. Rossiya terma jamoasi va Qatar terma jamoasi o‘rtasidagi Betboom uchrashuvi 7 sentabr kuni Er-Rayyan shahrida bo‘lib o‘tadi.
O‘yin Moskva vaqti bilan 18:15 da boshlanadi. Bu o‘yin milliy jamoamiz uchun muhim sinov bo‘lib, futbolchilar o‘z imkoniyatlarini to‘liq namoyish etishga harakat qiladi.

Глебов: В игре с Иорданией наши силы были равны
Центральный полузащитник сборной России Данил Глебов поделился мнением о результатах матча Betboom против сборной Иордании. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Встреча завершилась вничью со счётом 0:0. По словам Глебова, команда хорошо подготовилась к игре и знала, что Иордания — сильный и физически выносливый соперник.
В матче было много борьбы, и наша сборная не показала никаких слабостей. Игроки Иордании были тактически хорошо подготовлены, много двигались и пытались перейти в быстрые атаки.
По мнению Глебова, следующий матч состоится против команды Катара и будет похож на сегодняшний. Матч Betboom между сборными России и Катара пройдёт 7 сентября в городе Эр-Райян.
Игра начнётся в 18:15 по московскому времени. Этот матч станет важным испытанием для нашей национальной команды, и футболисты постараются полностью проявить свои возможности.