Krugovoy Qatarga qarshi o‘yinga tayyorlanmoqda
Moskva klubi CSKA va Rossiya terma jamoasi himoyachisi Danil Krugovoy BetBoom do‘stlik uchrashuvi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U 7 sentyabr kuni Qatarga qarshi bo‘lib o‘tadigan o‘yinda ishtirok etadi. Qatarning jahon reytingida 53-o‘rinda ekanligi ta’kidlandi.
Krugovoyning so‘zlariga ko‘ra, o‘yinga qiziqish katta va u murakkab bo‘lishini biladi. Oxirgi safar ular Vetnamga borgan edi, u yerda o‘yin juda qiyin kechgan.
4 sentyabr kuni Valeriy Karpinning shogirdlari keyingi jahon chempionatida ishtirok etadigan Iordaniya terma jamoasiga qarshi o‘ynadi. Iordaniya jahon reytingida 64-o‘rinda turadi.
Uchrashuv 0:0 hisobida durang bilan yakunlandi. Bu natija jamoaning tayyorgarlik darajasini ko‘rsatadi.
Kelgusida yanada kuchli o‘yin ko‘rsatish maqsad qilingan. Terma jamoa murabbiylari va futbolchilari oldida katta vazifalar turibdi.
O‘yinchilarning jismoniy va taktika tayyorgarligi ustida ishlash davom etadi. Futbol muxlislari jamoani qo‘llab-quvvatlashda davom etishi muhimdir.

Готовятся к игре против Кругового Поезда
Защитник московского клуба ЦСКА и сборной России Данил Круговой высказался о товарищеском матче с командой Катара. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он примет участие в матче против Катара, который состоится 7 сентября. Отмечается, что Катар занимает 53-е место в мировом рейтинге.
По словам Кругового, интерес к игре большой, и он понимает, что она будет сложной. В последний раз они ездили во Вьетнам, где игра была очень трудной.
4 сентября подопечные Валерия Карпина сыграли против сборной Иордании, которая примет участие в следующем чемпионате мира. Иордания занимает 64-е место в мировом рейтинге.
Встреча завершилась вничью со счётом 0:0. Этот результат показывает уровень подготовки команды.
В дальнейшем поставлена задача показать более сильную игру. Перед тренерами и футболистами сборной стоят большие задачи.
Продолжается работа над физической и тактической подготовкой игроков. Важно, чтобы футбольные болельщики продолжали поддерживать команду.