Shufutinskiy bolaligidan Spartak jamoasini qo‘llaydi
Mashhur rus qo‘shiqchisi Mixail Shufutinskiy Rossiya chempionatida qaysi jamoani qo‘llab-quvvatlashi haqida ma’lumot berdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U bolaligidan beri “Spartak” jamoasining muxlisi ekanligini aytdi. Hozirda Moskva “Spartak” jamoasi Rossiya Premer-ligasining turnir jadvalida oltinchi o‘rinda turibdi.
Jamoa bosh murabbiyi Deyan Stankovich rahbarligida yetti turda 11 ochko to‘plagan. Navbatdagi, sakkizinchi turda “qizil-oq” jamoa safarda “Dinamo” bilan o‘ynaydi.
Ushbu o‘yin 13 sentyabrga belgilangan. “Oq-ko‘k” jamoa matbuot xizmati ma’lumotlariga ko‘ra, derbi o‘yini uchun stadion to‘lib-to‘kis bo‘lishi kutilmoqda.
Bu uchrashuv muxlislar va futbol ishqibozlari uchun katta qiziqish uyg‘otmoqda. Shunday qilib, “Spartak” jamoasi mavsum davomida yaxshi natijalar ko‘rsatishga intilmoqda.

Шуфутинский с детства поддерживает команду Спартак
Известный русский певец Михаил Шуфутинский рассказал, какую команду он поддерживает в чемпионате России. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он сказал, что с детства является болельщиком команды «Спартак». В настоящее время московский «Спартак» занимает шестое место в турнирной таблице Российской Премьер-лиги.
Команда под руководством главного тренера Деяна Станковича набрала 11 очков в семи турах. В следующем, восьмом туре, «красно-белые» сыграют в гостях с «Динамо».
Этот матч назначен на 13 сентября. По данным пресс-службы «бело-голубых», ожидается, что стадион будет заполнен до отказа на дерби.
Эта встреча вызывает большой интерес у болельщиков и любителей футбола. Таким образом, команда «Спартак» стремится показывать хорошие результаты в течение сезона.