Gorshkov: Iordaniya kuchli va raqobatbardosh jamoa
Rossiya terma jamoasi va Sankt-Peterburgning Zenit klubida himoyachi sifatida o‘ynaydigan Yuriy Gorshkov BetBoom do‘stlik uchrashuvi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuv Iordaniya terma jamoasi bilan bo‘lib, hisob 0:0 ga teng yakunlandi. Gorshkovning so‘zlariga ko‘ra, Iordaniya yaxshi jamoa hisoblanadi va ular kelajakda jahon chempionatida ishtirok etishi kutilmoqda.
O‘yin markaziga to‘pni yetkazish juda qiyin bo‘lgan, bir yoki ikki teginishdan ko‘p qilinsa, darhol to‘p yo‘qotilgan. Hozirda Iordaniya FIFA reytingida 64-o‘rinda turibdi.

Горшков: Иордания сильная и конкурентоспособная команда
Защитник сборной России и петербургского «Зенита» Юрий Горшков поделился мнением о товарищеском матче BetBoom. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Матч прошёл со сборной Иордании и завершился со счётом 0:0. По словам Горшкова, Иордания — хорошая команда, и ожидается, что в будущем она примет участие в чемпионате мира.
Доставить мяч в центр поля было очень сложно, если касание было более одного-двух, мяч сразу терялся. В настоящее время Иордания занимает 64-е место в рейтинге ФИФА.
На отборочном этапе чемпионата мира они расположились выше Ирака, Омана, Палестины и Кувейта. Выше Иордании находится Южная Корея.