Krugovoy Miranchuk va Golovinning mahoratini yuqori baholadi
Rossiya terma jamoasi himoyachisi Danil Krugovoy o‘zining jamoadagi yarim himoyachilar Aleksandr Golovin va Aleksey Miranchuk bilan o‘zaro munosabatlari haqida so‘zlab berdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U aytishicha, ular turli pozitsiyalarda o‘ynaydi, shuning uchun o‘yinda ko‘p muloqot qilmaydilar. Biroq, Krugovoyning fikricha, Golovin va Miranchuk boshqa darajadagi futbolchilar bo‘lib, ular o‘yinni boshqarishda boshqacha fikrlaydi va tezroq qaror qabul qiladi.
Bu haqda «Sovetskiy sport» nashri xabar berdi. 4 sentabr kuni Rossiya terma jamoasi BetBoom do‘stlik o‘yinida Jahon chempionati ishtirokchisi Iordaniya terma jamoasi bilan maydonga tushdi.
Uchrashuv 0:0 hisobida yakunlandi. Golovin va Miranchuk ushbu o‘yinda ishtirok etmadi, ammo ular 7 sentabr kuni Qatarga qarshi bo‘lib o‘tadigan safardagi uchrashuvda maydonga tushishi kutilmoqda.
Bu o‘yin Rossiya jamoasi uchun muhim bahs hisoblanadi. Terma jamoa futbolchilari o‘zaro hamkorlikni yanada kuchaytirishga intilmoqda.

Круговой высоко оценил мастерство Миранчука и Головина
Защитник сборной России Данил Круговой рассказал о своих взаимоотношениях с полузащитниками команды Александром Головиным и Алексеем Миранчуком. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, они играют на разных позициях, поэтому в игре много не общаются. Однако, по мнению Кругового, Головин и Миранчук — футболисты другого уровня, они по-другому мыслят в управлении игрой и принимают решения быстрее.
Об этом сообщает издание «Советский спорт». 4 сентября сборная России в товарищеском матче BetBoom вышла на поле против сборной Иордании, участника чемпионата мира.
Встреча завершилась со счётом 0:0. Головин и Миранчук в этом матче не участвовали, но ожидается, что они выйдут на поле в выездном матче 7 сентября против Катара.
Эта игра считается важным матчем для сборной России. Игроки национальной команды стремятся укрепить взаимное сотрудничество.