Agent Taymaz Xarxarov, Rossiya terma jamoasi va Moskva CSKA klubi yarim himoyachisi Kirill Glebovning manfaatlarini himoya qiluvchi, futbolchining milliy jamoa tarkibidagi ilk o‘yiniga munosabat bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U Kirillning terma jamoada debyut qilganidan katta taassurot olganini ta’kidladi. Agentning so‘zlariga ko‘ra, futbolchi uchun bunday imkoniyatni qo‘lga kiritish juda muhim va u bu borada mamnun ekanligini bildirdi.
Umuman olganda, agent Kirillning o‘yinini ijobiy baholadi. Eslatib o‘tamiz, Rossiya va Iordaniya terma jamoalari o‘rtasidagi BetBoom do‘stlik uchrashuvi Moskva stadionida bo‘lib o‘tdi va 0:0 hisobida durang bilan yakunlandi.
Keyingi do‘stlik uchrashuvida Valeriy Karpin boshchiligidagi jamoa Qatar terma jamoasiga qarshi maydonga tushadi. Ushbu o‘yin 7 sentyabr kuni o‘tkazilishi rejalashtirilgan.

Агент Кирилл Глебов высоко оценил дебют в сборной России
Агент Таймаз Хархаров, представляющий интересы полузащитника сборной России и московского ЦСКА Кирилла Глебова, прокомментировал первый матч футболиста в составе национальной команды. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что был глубоко впечатлен дебютом Кирилла в сборной. По словам агента, для футболиста очень важно получить такую возможность, и он доволен этим.
В целом агент положительно оценил игру Кирилла. Напомним, что товарищеский матч BetBoom между сборными России и Иордании прошел на московском стадионе и завершился со счетом 0:0.
В следующем товарищеском матче команда под руководством Валерия Карпина выйдет на поле против сборной Катара. Эта игра запланирована на 7 сентября.