Ronaldu Messi bilan birgalikda o‘ynashni xohlaydi
Krishtianu Ronaldu Lionel Messi bilan bir jamoada o‘ynash istagi borligi haqidagi savolga javob berdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U Argentinaga nisbatan katta mehr uyg‘otishini aytdi. Ronaldu aytishicha, uning rafiqasi aynan shu mamlakatdan.
Shuningdek, unga Argentinaning bir klubi taklif bilan chiqqan, ular klub darajasidagi jahon chempionatida ishtirok etishni taklif qilishgan. Futbolchi hozircha bunday imkoniyat haqida aniq gapira olmadi, chunki vaqt ko‘rsatadi, dedi u.
Ronaldu 40 yoshga kirgan bo‘lsa-da, hech qachon nima bo‘lishini oldindan aytib bo‘lmasligini ta’kidladi. U Argentinaga hali bormagan, lekin bu mamlakatga borishni xohlaydi.
Hozirda Krishtianu Ronaldu klub darajasida Saudiya Arabistonining «Al-Nasr» jamoasida o‘ynamoqda. Yaqin orada u mazkur klub bilan shartnomasini yangilashi kutilmoqda.
Futbolchi kelajagi haqida ham fikr bildirdi va yaqin vaqt ichida qaror qabul qilinishini ma’lum qildi. Ronaldu faoliyatini davom ettirishda davom etadi, ammo kelajakdagi rejalarini aniq aytish uchun vaqt kerakligini ta’kidladi.
Shunday qilib, uning professional faoliyati va shaxsiy hayoti haqida ko‘plab ma’lumotlar ochiq va odamlar uni diqqat bilan kuzatmoqda.

Роналду хочет играть вместе с Месси
Криштиану Роналду ответил на вопрос о желании играть в одной команде с Лионелем Месси. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он сказал, что испытывает большую привязанность к Аргентине. По словам Роналду, его жена именно из этой страны.
Кроме того, ему поступило предложение от одного из клубов Аргентины, который предложил участие в клубном чемпионате мира. Футболист пока не может точно говорить об этой возможности, так как время покажет, сказал он.
Несмотря на то, что Роналду исполнилось 40 лет, он подчеркнул, что никогда нельзя заранее предсказать, что произойдет. Он еще не был в Аргентине, но хочет посетить эту страну.
В настоящее время Криштиану Роналду играет на клубном уровне за саудовский клуб «Аль-Наср». В ближайшее время ожидается, что он продлит контракт с этим клубом.
Футболист также высказался о своем будущем и сообщил, что решение будет принято в ближайшее время. Роналду продолжит свою карьеру, но для того, чтобы точно рассказать о своих планах на будущее, ему нужно время.
Таким образом, о его профессиональной деятельности и личной жизни известно много информации, и люди внимательно следят за ним.